۲۵ شهريور ۱۳۹۶

احساس تنهایی می کنید؟

۲۵ شهريور ۱۳۹۶ 2253 بازدیدکننده 0 نظر
احساس تنهایی می کنید؟ در این مقاله می خوانید

هرازگاهی شما هم احساس تنهایی و بی‌حوصلگی دارید؟ خوشبختانه راه‌های ساده‌ای هستند تا وضعیت روحی خود را تغییر دهید. ...

احساس تنهایی می کنید؟

تهیه یک لیست

اولین گام مؤثر این است که زمانی که احساس تنهایی نمی‌کنید برای خود لیستی از کارهای دلخواهتان را تهیه کنید. این لیست بهتر است شامل کارهایی باشد که در آن با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید و یا از  نظر روحی به شما حس بهتری می‌دهند، مانند دوچرخه‌سواری، پازل، رفتن به موزه، شنا و...
 

به داستان گوش دهید

گوش دادن به داستان‌هایی که دیگران می‌گویند باعث می‌شود به‌نوعی احساس کنید با افراد دیگر در ارتباط هستید. این کار راهی مطمئن و بدون خطر برای برقراری ارتباط با انسان‌های دیگر و داشتن نوعی سفر عاطفی است.

 

کارهای داوطلبانه

تنهایی می‌تواند به‌نوعی باعث ایجاد افکار منفی شده و احساس ناراحتی شما را بیشتر کند. شما در این زمان نیاز به یک تلاش عاطفی برای رهایی از این وضعیت دارید. انجام دادن کاری که در آن به دیگران کمک کنید باعث می‌شود احساس تنهایی شما کم شده و این چرخه‌ی منفی ناشی از تنها بودنتان شکسته شود.

 

چیزی خلق کنید

چالش‌برانگیزترین جنبه‌ی تنهایی این است که احساس پوچی می‌کنید و نمی‌توانید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. اما شما می‌توانید با خلق چیزی به خودتان کمک کنید. هرگونه فعالیتی می‌تواند به شما کمک کند مانند نوشتن، نقاشی، شعر گفتن یا ساخت یک کاردستی.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040