۲۱ شهريور ۱۳۹۶

صبح خود را بهتر شروع کنید

۲۱ شهريور ۱۳۹۶ 1821 بازدیدکننده 0 نظر
صبح خود را بهتر شروع کنید در این مقاله می خوانید

شروع صبح با یک حالت روحی خوب شما را برای باقی روز آماده و شاداب خواهد کرد. ...

صبح خود را بهتر شروع کنید

از شب قبل شروع کنید

اگر می‌خواهید صبح روز بعد حس خوبی داشته باشید از شب قبل آماده شوید. اگر قبل از خواب یک روال برای آرامش ذهنی خود داشته باشید و یک میان وعده‌ی خوب و سبک بخورید صبح روز بعد احساس شادابی و طراوت خواهید داشت.

 

صدای زنگ

شاید برای بیدار شدن خود به زنگ ساعت نیاز داشته باشد اما لازم نیست حتماً روزتان را با صدای زنگ  خود آلارم ساعت شروع کنید. به جای آن می‌توانید برای ساعت زنگ از یک موسیقی دلخواه یا یک صدای طبیعت استفاده کنید.

 

حرکات کششی در رختخواب

چند دقیقه قبل از بلند شدن از تخت کمی حرکات کششی انجام دهید. این راهی عالی برای شروع روز است. ماهیچه‌های خود را حرکت دهید، گردش خونتان را بهبود بخشیده و هرگونه درد یا ناراحتی مربوط به بد خوابیدن را تسکین دهید.

 

ایجاد یک حالت روحی خوب

درنهایت دو یا سه دقیقه برای آماده کردن ذهن خود برای روز پیش رو بگذارید – نه با فکر کردن به چیزهایی که نیاز دارید یا مشکلات زندگی‌تان، بلکه با کمی دعا کردن یا شکرگزاری برای نعمت‌ها و یا کمی یوگا. با افکار مثبت روز خود را آغاز کنید و با حالت روحی مثبت از تخت خارج شوید. 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040