۱۵ شهريور ۱۳۹۶

عاداتی که شما را شاد می کند 2

۱۵ شهريور ۱۳۹۶ 1662 بازدیدکننده 0 نظر
عاداتی که شما را شاد می کند 2 در این مقاله می خوانید

شادی گاه در زندگی دست‌نیافتنی به نظر می‌رسد. اما خوشبختانه راه‌های ساده‌ای هستند که شما را شاد می‌کنند. ...

عاداتی که شما را شاد می کند 2

لبخند بزنید

به خودتان لبخند بزنید حتی اگر زیاد احساس شادی ندارید. در ابتدا عجیب به نظر می‌رسد اما درنهایت می‌بینید همیشه بدون هیچ دلیلی می‌خندید. لبخند زدن به دیگران باعث شادی آن‌ها نیز خواهد شد.

 

کمال‌گرا نباشید

شاید فکر کنید کمال‌گرایی به شما کمک می‌کند اما باید بدانید شادی شما را از بین خواهد برد. زمانی که می‌خواهید همه‌چیز عالی باشد کم‌کم نگرانی سراغ شما خواهد آمد. بعلاوه شما مجبورید بیشتر از حد لازم کار کنید تا همه‌چیز عالی شود.

 

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

برای شادی بیشتر باید مقایسه کردن خود با دیگران را ترک کنید، خصوصاً در شبکه‌های اجتماعی. اغلب افراد در عکس‌ها زندگی واقعی خود را نشان نمی‌دهند و تنها بخش‌های عالی آن را شما خواهید دید. با مقایسه نکردن خود با دیگران عزت‌نفس خود را از دست خواهید داد.

 

تصویر مثبتی از خودتان داشته باشید

به چیزهای خوبی که دارید فکر کنید و صحبت‌های منفی در مورد خودتان را کنار بگذارید. این راه دیگری برای شادتر بودن است. صدای درونی که همیشه از شما بد می‌گوید بزرگ‌ترین دشمن شماست. با گفتن خوبی‌های خود و ایجاد یک اعتبار مثبت از خودتان شادتر باشید. کارهای خوبتان را برای خودتان بگویید، هرچقدر هم که کوچک باشند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040