۱۵ شهريور ۱۳۹۶

چگونه خودتان را در اولویت بگذارید

۱۵ شهريور ۱۳۹۶ 15182 بازدیدکننده 12457 نظر
چگونه خودتان را در اولویت بگذارید در این مقاله می خوانید

با زندگی‌های شلوغ و پرمشغله‌ی امروزی دیگر وقتی برای خودتان ندارید. بهتر است یاد بگیرید چگونه برای خودتان وقت بگذارید. ...

چگونه خودتان را در اولویت بگذارید

شما لیاقت زمانی برای خودتان دارید

احساس گناه را کنار گذاشته و زمانی  را برای خودتان در نظر بگیرید. در درازمدت نتیجه برد برد برای شما خواهد بود. زمانی که خسته‌اید، استرس دارید یا در چندراهی مانده‌اید انجام دادن بهترین‌ها برای شما دشوار خواهد بود. کمی استراحت به ذهنتان آرامش خواهد داد.

 

چگونه برای خودتان زمان بگذرانید؟

اینکه تصمیم بگیرید زمانی که برای خودتان گذاشته‌اید را برای چه‌کاری صرف کنید متفاوت خواهد بود، همان‌طور که خودتان متفاوتید. یک پانزده دقیقه یا یک بعدازظهر داشتن زمان باعث می‌شود احساس آرامش داشته باشید. لیستی برای خود بنویسید و در آن برنامه‌هایی که دوست دارید را بگنجانید.

 

نه گفتن را یاد بگیرید

یاد بگیرید به چیزهایی که واقعاً دوست ندارید، برای شما ارزشی ندارد یا از آن احساس رضایت نمی‌کنید نه بگویید.

 

هرروز کمی زمان برای خودتان بگذارید

هرروز کاری را انجام دهید که از مسئولیت‌های روزانه‌ی زندگی دور بوده و ذهن شما را آزاد کند. بگذارید کمی با افکار  خود تنها باشید.
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040