۸ شهريور ۱۳۹۶

عاداتی که شما را شاد می کند

۸ شهريور ۱۳۹۶ 1941 بازدیدکننده 0 نظر
عاداتی که شما را شاد می کند در این مقاله می خوانید

حتی اگر زندگی خوبی دارید شاید بازهم زیاد احساس شادی نمی‌کنید. خوشبختانه عاداتی زیادی هستند که به شاد بودن شما کمک می‌کنند. ...

عاداتی که شما را شاد می کند

سپاسگزار باشید

سپاسگزاری در زندگی روزانه شما را شادتر می‌کند زیرا به شما یاد می‌دهد به‌جای چیزهای منفی بیشتر روی نکات مثبت تمرکز کنید. یک لیست روزانه برای نعمت‌هایی که دارید تهیه کنید. این لیست می‌تواند شامل هر چیزی باشد، از تلویزیون گرفته تا اعضای خانواده‌ی شما.

 

از خودتان مراقبت کنید

زمانی از روز را برای ارتقا سلامت خود گذاشته و اجازه دهید از چالش‌های زندگی دور بمانید. یک تمرین مدیتیشن را شروع کنید، دوش بگیرید، برای خودتان غذای موردعلاقه‌تان را بپزید یا از وسایل الکترونیکی که دوست دارید لذت ببرید. گذاشتن زمان برای خودتان باعث متمرکز ماندن شما روی خود می‌شود.

 

یاد بگیرید بپذیرید

یکی از بهترین راه‌ها برای شاد بودن این است که دست از مقاومت بردارید. بیشتر ناراحتی افراد برای  چیزهایی است که نمی‌توانند بپذیرند. برای مثال می‌خواهند شخصیت یکدیگر را تغییر دهند یا محیط کارشان را عوض کنند. این عدم پذیرش باعث ناامیدی دائمی شده و مانع شاد بودن شما خواهد شد.

 

در زمان حال باشید

اگر می‌توانید موبایلتان را کنار گذاشته و به اطرافیان خود توجه کرده و سعی کنید با آن‌ها تجربیات جدیدی داشته باشید، این شما را شاد خواهد کرد. ما بیشتر از افراد دیگر با موبایل‌های خود ارتباط داریم و به همین علت شاید موضوع خنده‌داری که او می‌گوید را نشنوید. در این وضعیت صمیمیت بین شما از  بین رفته و فرصت‌های شاد بودن را از دست می‌دهید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040