۲۳ مرداد ۱۳۹۶

چگونه از روز خود بیشترین استفاده را کنید

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ 2157 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه از روز خود بیشترین استفاده را کنید در این مقاله می خوانید

اگر زمان کمی دارید بهتر است با برنامه ریزی صحیح از زمان خود بیشترین بهره را ببرید. ...

چگونه از روز خود بیشترین استفاده را کنید

انجام کمی از کار بهتر از هیچ است

حتی اگر نتوانید کاری را در یک زمان به پایان برسانید بهتر است به‌جای اینکه همه‌ی آن را برای بعد بگذارید مقداری را همان روز انجام دهید. اگر از کاری که پیش رویتان است خوشتان نمی‌آید زمان خاصی را کنار گذاشته و تمام آن را به یک‌بار تمام کنید.

 

نه گفتن را یاد بگیرید

همیشه این کار ساده نیست اما می‌تواند یک دنیا تفاوت ایجاد کند. حتی اگر نتوانید کاملاً نه بگویید سعی کنید محدودیت‌های کارهایی که می‌خواهید انجام دهید و زمان انجام را به حداقل برسانید.

 

گذاشتن زمانی خاص برای انجام یک کار

اهمیتی ندارد چقدر مشغله دارید، باید حتماً زمانی را برای انجام کاری خاص کنار بگذارید. باید زمانی را برای دوستان، رفتن به گردش، تماشای فیلم و یا هر کاری که شما را شاد می‌کند بگذارید. این زمان برای حفظ انگیزه و مؤثر بودن وقتتان به شما کمک خواهد کرد.

 

فردی که به شما کمک کند

چقدر زمان شما اهمیت دارد؟ شاید وقت شما ارزش آن را داشته باشد که برای کارهایی مانند تمیز کردن خانه یا هرس کردن باغچه فردی را استخدام کنید. با این کار زمان زیادی را برای خود خریده‌اید. کمک گرفتن از دیگران ایرادی ندارد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040