۱ مرداد ۱۳۹۶

خصوصیاتی که شما را بیشتر جذاب می کنند

۱ مرداد ۱۳۹۶ 2094 بازدیدکننده 0 نظر
خصوصیاتی که شما را بیشتر جذاب می کنند در این مقاله می خوانید

همه دوست دارند توجه دیگران را به خود جلب کرده و  فردی جذاب باشند. ما به شما در این رابطه کمک می کنیم. ...

خصوصیاتی که شما را بیشتر جذاب می کنند

لب‌ها

لب‌های یک زن زیباترین بخش ظاهری او هستند. در  دید دیگران در  ابتدا لب‌های فرد جلب‌توجه می‌کنند.

 

ارتباط چشمی قوی

حتماً شنیده‌اید که چشم‌ها دریچه‌ای به روح هستند. همچنین چشم‌های شما پنجره‌ای برای جلب‌توجه فرد  مقابلتان می‌باشند. زمانی که می‌خواهید توجه کسی را سمت خود جلب کنید کمی چشم‌هایتان را بازتر کرده و به او نگاه کنید.

 

دندان‌های سفید

دندان‌های سفید و مرتب جذاب‌ترین بخش از بدن هستند و حتماً می‌دانید هیچ‌کس دندان‌هایی زرد و نامرتب را دوست ندارد. لازم نیست به شما بگوییم اما مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و مرتباً برای چک آپ به دندانپزشکی مراجعه کنید. حتماً تعجب می‌کنید از اینکه افراد زیادی مراقب بهداشت دهان و دندان خود نیستند.

 

لبخند زدن

لبخند زدن تنها باعث داشتن صورتی شاد نخواهد شد. مردان بیشتر جذب زنانی می‌شوند که خنده‌رو هستند. البته این لبخند نباید تظاهر باشد.

 

صدای بلند و رسا

صدای بلند جذبه‌ی بیشتری دارد. زیرا اغلب صداهای بلند نشانه‌ی جثه‌ی کوچک هستند. همواره به یاد داشته باشید سیگار در این رابطه به شما کمکی نخواهد کرد بلکه تنها به صدا کمی عمق می‌دهد ( دندان‌ها را زرد کرده و حتی باعث بروز سرطان می‌شود)

 

تقارن صورت

شاید این مورد مهم‌ترین خصوصیت نباشد اما تقارن صورت چیزی است که باید در نظر داشته باشید. این یعنی سمت چپ صورت شما درست مانند سمت راست آن دیده شود و برعکس. شاید برای این ویژگی مهم شما نتوانید کار زیادی انجام دهید و به‌طور طبیعی تقارن کامل در صورتتان برقرار نباشد. در این شرایط شاید بخواهید سراغ عمل‌های جراحی بروید. اما بهتر است هرگز این کار را نکنید. چیزهای دیگری برای زیبایی هستند.

 

اعتمادبه‌نفس کلیدی است

جذابیت فقط مربوط به ظاهر نیست – تنها ژنتیک را مقصر ندانید. چیزهای زیادی در شخصیت شما هستند که شما را جذاب می‌کنند. یکی از آن‌ها اعتمادبه‌نفس است که می‌تواند بر ظاهر شما تأثیر زیادی داشته باشد. افراد دارای اعتمادبه‌نفس سیگنال‌هایی از علاقه از خود ساطع می‌کنند. اگر حتی زیباترین فرد در اتاق نباشید اما اینکه نسبت به خودتان حس خوبی داشته باشید باعث تأثیر بهتری بر اطرافیان خواهد شد.

 

صداقت

زمانی که فردی که صداقت داشته باشد از این خودش باشد خجالت نمی‌کشد. شما می‌توانید صداقت را در خود و اطرافیانتان بشناسید. داشتن خصوصیاتی مانند صداقت، حس شوخ‌طبعی، بیان آزادانه احساسات و یادگیری از اشتباهات می‌تواند شخصیت شما را جذاب نشان دهد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040