۲۰ بهمن ۱۳۹۵

چگونه احساس قدرت بیشتری داشته باشید

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ 2324 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه احساس قدرت بیشتری داشته باشید در این مقاله می خوانید

بیایید شروع کنیم با کمک کارهایی مؤثر در زندگی روزانه احساس قدرت بیشتری داشته باشیم. ...

چگونه احساس قدرت بیشتری داشته باشید

هفت دقیقه ورزش کنید

ورزش

اگر تابه‌حال به یوگا پرداخته باشید حتماً شنیده‌اید که یوگا اگر درست اجرا شود تنها هفت دقیقه زمان می‌برد تا از لحاظ بدنی و روحی بهبود بیابید. شما بعد از تمرین احساس تازگی، تمرکز بیشتر، حضور ذهن و حس بهتری به بدن خود خواهید داشت.

 

به فرد دیگر قدرت دهید

احساس قدرت در زندگی

زیبایی قدرت دادن به دیگران در این است که قدرت خودتان در این راه نادیده گرفته نشود. این به تلاش زیادی نیاز ندارد. کافی است شغلی را به کسی پیشنهاد دهید که می‌دانید در آن خوب خواهد بود یا چیزی از مغازه‌ای بخرید که به تازگی کارش را شروع کرده است. کمک به دیگران راهی عالی است تا انرژی گرفته و حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

 

کاری کنید که برایتان مهم است

کمک به دیگران

دوست دارید به دیگران کمک کنید؟ انجام این کار بیشترین تأثیر را روی شما و جهان اطرافتان خواهد گذاشت. کارهای خیر داوطلبانه فواید روحی و جسمی برای سلامت شما دارند.

 

جای جدیدی را امتحان کنید

احساس قدرت در زندگی

از مسیر همیشگی زندگی خارج شده و مثلاً برای خوردن فنجان قهوه‌ی عصرانه‌ی خود به جای جدیدی بروید. این تغییر باعث می‌شود بیشتر در جامعه باشید. شما حس خوبی نسبت به گشتن و لذت بردن از  اطراف خود خواهید داشت و حتی شاید افراد جدیدی را ملاقات کنید.

 

نخ دندان بکشید!

نخ دندان

کشیدن نخ دندان علاوه بر داشتن لبخندی زیبا، برای سلامت فیزیکی شما و حتی داشتن عمری طولانی خوب است. این کار تنها یک دقیقه زمان می‌برد و فرصت خوبی برای تمرکز جهت مراقبت از خودتان است. زمانی بگذارید تا به شما یادآوری شود لیاقت داشتن دندان‌هایی زیبا را دارید.

 

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

مقایسه کردن خود

همه‌ی ما انسانیم. هریک از ما گذشته، خانواده، استعداد، سرنوشت، امتیازات و مشکلات خود را داریم. بعلاوه این کار هیچ سودی برای شما ندارد. اینکه با دیدن عملکرد بهتر یک نفر حس بدی به خودتان پیدا کنید و یا اینکه با فکر اینکه از فرد دیگری بهتر هستید حس خوبی داشته باشید هیچ فایده‌ای برای شما ندارد. نیازی نیست این کار را انجام دهید.

 

چیزهای مقوی بخورید

تغذیه خوب

همیشه به یاد داشته باشید چیزی را برای خوردن انتخاب کنید که حس می‌کنید برای شما مقوی خواهد بود. مواد غذایی که به بدن خود می‌فرستید ارتباط مستقیمی با سلامت کلی‌تان دارد. مواد خوراکی که هیچ ارزش غذایی ندارند شما را افسرده، بدون قدرت و سست خواهد کرد. کمبود انرژی راهی است که بدن از شما تقاضای غذای بهتر می‌کند. برای اینکه قدرت بیشتری داشته باشید باید بدن خود را تقویت کنید.

 

چیزهای جدید یاد بگیرید

یادگیری

یادگیری مهارت‌های جدید ابزاری برای احساس قدرت شماست. آیا از اینکه همیشه اشتباهات گرامری دارید خجالت می‌کشید؟ روزی سی دقیقه صرف خواندن نکات گرامری کنید. می‌خواهید پس از سال‌ها شنا کردن یاد بگیرید؟ می‌توانید همین حالا در یک کلاس ثبت‌نام کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040