۱۷ آذر ۱۳۹۵

چگونه فردی جذاب باشیم

۱۷ آذر ۱۳۹۵ 3217 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه فردی جذاب باشیم در این مقاله می خوانید

برخی عادات نادرست شما را فردی غیرجذاب می کند. باید این عادات آزاردهنده را کنار بگذارید. ...

چگونه فردی جذاب باشیم

زیبایی ظاهر و بی‌توجهی به باطن

زیبایی ظاهری شاید خوب باشد اما برای یک فرد جذاب مهم‌ترین مسئله نیست. اگر به درون خود نگاه کرده و توانستید فرد زیبایی را در آن ببینید آنگاه است که به زیبایی باطن نیز رسیده‌اید.

 

رقابت دائمی با همه

اگر همیشه از موفقیت دیگران ناراحتید و دوست دارید خودتان از همه بالاتر باشید باید بدانید فرد جذابی نیستید. شما باید به دوستان خود اهمیت داده و به فکر پیشرفت آن‌ها نیز باشید. در موفقیت‌ها آن‌ها را تشویق کرده و سعی نکنید همیشه با خودتان مقایسه کنید.

 

دشمنی دائمی با دوستان

شما همیشه با دیگران در دعوا هستید؟ پس انسان جذابی نخواهید بود. برخی افراد به جای ماندن کنار دوستان خود همیشه به نوعی با دیگران دشمنی دارند و سعی می‌کنند از پشت به آن‌ها خنجر بزنند.

 

خواستار بالاترین مقام هستید

همیشه باید سعی کنید با دوستان خود برابر باشید. سعی نکنید همیشه شما تصمیم‌گیرنده بوده و دیگران را کنترل کنید. این رفتار شما را اصلاً جذاب نخواهد کرد.

 

نداشتن صداقت

برای بودن دیگران در کنار شما باید فردی صادق باشید. صداقت بهترین کار است. هرگز سعی نکنید چیزی را مخفی کرده یا دروغ بگویید.

 

رفتار بی‌ادبانه

دست از رفتارهای بی‌ادبانه‌ی خود بکشید. به دوستانتان توهین نکرده و حرف‌های بی‌ادبانه نزنید. شما هم ممکن است با دیگران در موضوعی اختلاف پیدا کنید اما نباید رفتار نامناسبی از خود نشان دهید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040