۳۰ آبان ۱۳۹۴

10 عادت صبحگاهی افراد موفق

۳۰ آبان ۱۳۹۴ 3088 بازدیدکننده 0 نظر
10 عادت صبحگاهی افراد موفق در این مقاله می خوانید

آیا دوست دارید برای خود یک روال صبحگاهی درست کنید که مسیری به سمت موفقیتتان باشد؟ در اینجا برخی از عادات افراد موفق آورده شده است که می‌توانید آن را به موفقیت خود نسبت دهید. ...

10 عادت صبحگاهی افراد موفق

کارهای مهم را زود انجام می‌دهند

روش های موفقیت

در ابتدای صبح که هنوز تمرکز و قدرت ذهنی شما زیاد است کارهای مهم خود را انجام دهید. با گذشتن روز برای خود تصمیم‌های ساده‌تر گرفته و کارهای ساده‌تری را انجام دهید.

 

برای خود اولویت‌های جدی قرار می‌دهند

روش های موفقیت

اولویت‌ها چیزهایی هستند که ما در طول روز روی آن‌ها تمرکز می‌کنیم. همیشه روز خود را با نگاه در آینه شروع کرده و از خود بپرسید " اگر امروز آخرین روز عمر من باشد دوست دارم چه‌کاری انجام دهم؟" روز خود را با ارزیابی چیزهایی که برای شما اهمیت دارند شروع کنید.

 

آن‌ها روزشان را باهدفی که در ذهن دارند شروع می‌کنند

روش های موفقیت

جالب‌توجه است که افراد بسیاری هدفی ندارند و از اینکه به‌جایی نمی‌رسند تعجب می‌کنند. اگر می‌خواهید مشخص کنید در پایان روز می‌خواهید به کجا برسید می‌توانید تصمیم بگیرید چه چیزهایی در راه رسیدن به هدف شما اهمیت دارند. بهترین اهداف کوتاه‌مدت در کنار خود یک هدف بلندمدت نیز به همراه دارند.

 

روز خود را با کارهایی شروع می‌کنند که روز قبل مشخص کرده‌اند

روش های موفقیت

در پایان روز کارهای روز بعد خود را بنویسید. این یعنی زمانی که روز شروع می‌شود می‌دانید از کجا شروع کنید. با مشخص کردن کارهای آینده‌ی خود در پایان روز می‌توانید روز بعد خود را با انرژی شروع کنید.

 

آن‌ها یک روتین صبحگاهی دارند

روش های موفقیت

بدن انسان برای سازمان یافتن ساخته‌شده است. این امر روی چرخه‌ی بیولوژیکی ما اثر دارد. اگر برنامه‌ی صبحگاهی شما ساختاریافته باشد بدن و ذهن بهتر عمل می‌کنند و بدون هدف سرگردان نمی‌مانید. مثلاً برای خود هر روز یک فنجان چای و کمی ورزش مشخص کنید. این کار به افراد موفق کمک می‌کند تا بتوانند برای باقی‌مانده‌ی روز خود تصمیم‌گیری کنند.

 

زندگی سازمان‌یافته‌ای دارند

همان‌طور که گفته شد یک‌روال صبحگاهی اهمیت خاصی دارد. افراد موفق از این صبح با برنامه به‌عنوان الگویی برای باقی‌مانده‌ی روز خود استفاده می‌کنند. زمانی که حرکت خود را شروع کردید و برنامه‌ای ریختید از آن مانند سوختی برای باقی‌مانده‌ی روز خود استفاده کنید. برنامه‌ریزی و حاصلخیزی دوستان نزدیکی هستند.

 

ورزش می‌کنند

روش های موفقیت

دلیل اهمیت ورزش بسیار ساده است. بدن انسان اگر برای ورزش به کار گرفته شود بهترین عملکرد را خواهد داشت. در حقیقت ورزش تنها بدن شما را بهبود نمی‌بخشد بلکه سلامت روحی شما را نیز تقویت می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهند که ورزش اراده‌ی شما را بیشتر می‌کند.

 

سخت کار می‌کنند اما برای خانواده و تفریح زمان‌دارند

روش های موفقیت

اهمیتی ندارد که صبح خود را با چقدر کار گذرانده و چقدر به نتیجه رسیده‌اید. همیشه باید زمانی برای خانواده و استراحت داشته باشید.

 

مدیتیشن ( تفکر ) دارند

روش های موفقیت

تفکر روشی عالی برای بهبود حال عمومی و باروری شماست. صبح و شب هردو زمان‌هایی عالی برای مدیتیشن هستند. شروع مدیتیشن بسیار ساده است.

 

از صبح برای الهام و انگیزه گرفتن استفاده می‌کنند

روش های موفقیت

هیچ‌چیز بیشتر از نحوه‌ی شروع روزتان روی باقی‌مانده‌ی آن اثر نمی‌گذارد. روزتان را با کارهایی شروع کنید که برای شما اهمیت دارند و بدین‌وسیله برای باقی روز خود هیجان و انگیزه‌ی کافی داشته باشید. یک روال صبحگاهی خوب سبب پیشرفت شما خواهد شد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040