۴ آبان ۱۳۹۴

4 کتاب که می توانند از شما فرد متفاوتی بسازند

۴ آبان ۱۳۹۴ 2837 بازدیدکننده 0 نظر
4 کتاب که می توانند از شما فرد متفاوتی بسازند در این مقاله می خوانید

کتاب‌هایی هستند که دیدگاه شما به زندگی را تغییر داده و ارزش زیادی دارند. در اینجا چهار کتاب معرفی‌شده‌اند که می‌توانند از شما فرد متفاوتی بسازند. ...

4 کتاب که می توانند از شما فرد متفاوتی بسازند

کیمیاگر، پائولو کوئلیو

کتاب های جالب

داستان درباره‌ی پسر چوپانی به نام سانتیاگو است که رؤیاهایی برای یک گنج دارد. در حین سفر سانتیاگو با غریبه‌هایی برخورد می‌کند که به او چیزهایی درباره‌ی گنج یاد می‌دهند. این کتاب برای کسانی که به دنبال یافتن مسیر و هدفی در زندگی خود هستند عالی است.

 

شازده کوچولو، آنتوان دو سنت اگزوپری

کتاب های جالب

خلبانی هواپیمای او در صحرای بزرگ آفریقا دچار نقص فنی شده و مجبور می‌شود همان‌جا فرود بیاید. در طول داستان شازده کوچولو او را با خود در سفرهایش همراه می‌کند. او به شش سیاره‌ی مختلف سفر می‌کند و در هریک فردی را می‌بیند که روی شخصیت او اثر می‌گذارند. اگرچه این کتاب برای کودکان است اما باعث می‌شود قدر جوانی خود را دانسته و خودتان را باور کنید.

 

بادبادک‌باز، خالد حسینی

کتاب های جالب

امیر پسر جوانی است که در افغانستان متولد و بزرگ‌شده است و در زندگی خود شاهد فراز و نشیب‌های بسیاری بوده است. بیشتر ما می‌توانیم با این کتاب ارتباط برقرار کنیم. کتاب داستان زندگی امیر، از جوانی تا پیری او را دنبال می‌کند. کتاب باعث گریه‌ی شما خواهد شد، شما را عصبانی خواهد کرد و گاه باعث شادی‌تان می‌شود. در این کتاب تجربه‌ای از اولین عشق، رازهای خانوادگی و معنی دوستی در افراد مختلف را خواهید دید.

 

من ملاله هستم، ملاله یوسف زی

کتاب های جالب

ملاله یوسف زی دختر نوجوان پاکستانی است که برای دفاع از حق تحصیل دختران توسط طالبان موردحمله گلوله قرار گرفت. او کتابی با نام " من ملاله هستم " را نوشته که خاطرات او از زمانی است که مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040