۱۶ خرداد ۱۳۹۴

لیست هایی که افراد موفق دارند

۱۶ خرداد ۱۳۹۴ 2942 بازدیدکننده 0 نظر
لیست هایی که افراد موفق دارند در این مقاله می خوانید

افراد موفق برای خود لیستی دارند تا موارد خاص را فراموش نکرده و به سادگی برنامه‌ی خود را دنبال کنند. ...

لیست هایی که افراد موفق دارند

ایده‌های خلاقانه

ایده‌ها می‌توانند بسیار فرار باشند. این ایده‌ها برای موفقیت شما مهم هستند به طوری که یک ایده می‌تواند مسیر کلی زندگی شما را تغییر دهد. به همین دلیل داشتن لیستی از ایده‌ها ضروری است.

 

کتاب‌هایی برای خواندن

خواندن کتاب شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهد. کتاب‌ها می‌توانند فکر شما را به چالش کشیده و تصمیمات هوشمندانه‌ای به شما الهام بخشند.

 

افکاری که با دیگران به اشتراک بگذارید

نوشتن چیزی الهام‌بخش و آموزنده مهم است. موفقیت تنها مربوط به شما نیست بلکه دیگران را نیز در موفقیت خود سهیم کنید.

 

افراد جالبی که ملاقات کرده‌اید

همیشه باید لیستی از افرادی که ملاقات کرده‌اید و روش دسترسی دوباره به آن‌ها را داشته باشید. دانش و تخصص آن‌ها می‌تواند در هر بخشی از کار به درد شما بخورد.

 

افراد رسانه‌ای

از شبکه‌های تلویزیونی گرفته تا روزنامه‌ها، افراد رسانه‌ای می‌توانند در به رسمیت شناساندن موفقیت شما موثر باشند. برای ارتباط با این‌گونه افراد و یا شرکت در رسانه‌های اجتماعی خجالت نکشید. کاری کنید که مورد توجه آن‌ها باشید.

 

کارهایی که باید انجام دهید

این لیستی از کارهایی است که می‌خواهید در آینده انجام دهید. این کار به شما کمک می‌کند تشخیص دهید چه چیزی مهم و چه چیزی بی‌اهمیت است.

 

لیستی از برنامه‌هایی که باید دید

ممکن است افراد بسیاری به این موضوع توجه نداشته باشند اما درست مانند کتاب‌ها، فیلم‌ها نیز تأثیر قابل‌توجهی بر پیشرفت شما دارند. در نتیجه متوجه می‌شوید چه موضوعاتی با اهداف شما هم ردیف هستند.
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040