۲۲ تير ۱۳۹۳

لوستر دست‌ساز برای آشپزخانه

۲۲ تير ۱۳۹۳ 20369 بازدیدکننده 2 نظر
لوستر دست‌ساز برای آشپزخانه در این مقاله می خوانید

ما در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با استفاده از چند وسیله ساده یک لوستر دست‌ساز زیبا برای آشپز‌خانه بسازید. ...

لوستر دست‌ساز برای آشپزخانه

 

آیا تابه حال درباره‌ی تزیین آشپزخانه با روشی منحصربه‌فرد فکر کرده‌اید؟ این فضایی است که شما هر روز بخشی از زمان خودتان را در آنجا سپری می‌کنید و باید تا حد ممکن راحت و زیبا باشد. پس به جای آنکه به آشپزخانه‌ی خود سبکی کلاسیک بدهید، سعی کنید با ساختن دکور از وسایل غیرمعمول، سلیقه شخصی خودتان را در تزیین آن وارد کنید، همانند این لوستری که در این مقاله با روش ساخت آن آشنا خواهید شد و از وسایل آشپزخانه ساخته شده است.

 

برای ساخت آن به موارد زیر نیاز خواهی داشت: 

10 وسیله‌ی رنگی آشپزخانه که در برابر گرما مقاوم هستند.

یک لامپ

کمی سیم

 

با انتخاب رنگ وسایل، کار خود را شروع کنید. این وسایل باید رنگی باشند، اما رنگ آن‌ها باید با هم سازگار باشد. برای مثال اگر تصمیم به انتخاب رنگ سبز دارید چند آبی نیز به آن اضافه کنید تا در نهایت زیبا به نظر برسند. بهتر است از وسایل شفاف استفاده کنید تا ترکیب نوری زیبایی در سقف آشپزخانة شما ایجاد شود.

سپس وسایل انتخابی خود را روی سیستم روشنایی قرار دهید. برای این کار از سیم استفاده کنید تا هر کدام را مانند شکل آویزان کنید. حباب لامپ را در وسط قرار دهید. همه‌ی کار شما همین است. شما حالا صاحب یک لوستر آشپزخانه‌ی منحصربه‌فرد هستید که جوی زیبا و رنگی به آشپزخانه شما می‌دهد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040