۱۲ تير ۱۳۹۳

ساخت تاج گل رز

۱۲ تير ۱۳۹۳ 4309 بازدیدکننده 0 نظر
ساخت تاج گل رز در این مقاله می خوانید

اگر به گل رز علاقه دارید ما به شما یاد می‌دهیم که چگونه با پارچه، یک تاج گل رز بسازید. ...

ساخت تاج گل رز

مقدمه

ما یک ایده‌ی عالی دیگر برای شما داریم که می‌خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم، این یک تزیین زیبا برای درب خانه شماست، این پروژه یک کار ارزان است، بنابراین برای انجام آن نیازی به هزینه‌ی زیادی نیست.

 

شما به تجهیزات زیر نیاز دارید:

یک حلقه‌ی گل ( در اینجا از یک حلقه ابعاد 45 در 45 سانت استفاده شده است )

2 متر پارچه‌ی نمدی نارنجی ( در اینجا با عرض 180 سانت )

 

ساخت تاج گل رز

 

یک سی‌دی و خودکار برداشته و سی‌دی را وسط پارچه بگذارید، با خودکار دور سی‌دی خط کشیده و سپس شکل را با قیچی ببرید. از بیرون به سمت داخل پارچه شروع به برش نمایید تا زمانی که یک مارپیچ درست شود، درست مانند چیزی که در شکل نشان داده شده است، مارپیچ را به پهنایی که خودتان می‌خواهید درست کنید. هرچقدر ضخامت مارپیچ بیشتر باشد، گلی که می‌سازید کوچک‌تر خواهد بود.

حالا لوله کردن پارچه را از مرکز مارپیچ شروع کنید و این‌کار را تا زمانی که به انتهای مارپیچ برسید ادامه بدهید. سپس آن را با چسب محکم کنید، مرحله‌ی بعدی ساخت گل‌های بیشتری است تا روی تاج گل را بپوشانند. گل‌هایی که می‌سازید را روی تاج گل بچسبانید، شما می‌توانید یک تکه روبان مشکی برداشته و به شکل پاپیون روی قسمت بالایی تاج گل وصل کنید.

حالا تنها کاری که باید بکنید، بستن یک تکه سیم به پشت تاج گل برای آویزان کردن آن است، در نهایت این دکور عالی خود را از دیوار آویزان کنید. 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040