۹ تير ۱۳۹۳

تزیین ظرف آب پرندگان با تکه های سی دی

۹ تير ۱۳۹۳ 8431 بازدیدکننده 4 نظر
تزیین ظرف آب پرندگان با تکه های سی دی در این مقاله می خوانید

اگر می خواهید ظرف پرندگان خود را از ظرفی ساده تبدیل به ظرفی زیبا و جالب بکنید، می توانید آموزش زیر را بخوانید و با تکه های سی دی های قدیمی این کار هنری را آغاز کنید. ...

تزیین ظرف آب پرندگان با تکه های سی دی

 

اگر شما علاقه‌مند به پروژه‌هایی هستید که مربوط به به‌روزرسانی اشیای قدیمی هستند، مطمئناً این درس را نیز دوست خواهید داشت. این یک پروژه‌ی بازیافتی است که در آن، از سی دی‌های قدیمی دیگر به آن‌ها نیاز ندارید، استفاده‌ی دوباره‌ خواهید کرد. این متن آموزشی به شما یاد می‌دهد که چگونه با استفاده از سی دی‌های قدیمی، یک ظرف آب برای پرندگان با ظاهری شبیه به تکه‌های موزاییک بسازید. شاید شما یک ظرف آبدهی به پرندگان در خانه داشته باشید، اما اگر ندارید، می‌توانید از مغازه‌ی محلی بخرید.

 

تزیین ظرف آب پرندگان با تکه های سی دی

با بریدن دی وی دی‌ها به 6 یا 7 تکه کار خود را شروع کنید، اما این تکه‌ها را از مرکز کار خود جدا نکنید. هر تکه را با دست از مرکز جدا کرده و این کار را تا زمانی ادامه دهید که به تعداد کافی تکه برای چسباندن روی ظرف داشته باشید. برای بر حفظ درخشش نقره‌ای دی وی دی، شما باید از اسپری شفاف کننده استفاده کرده و هر تکه کوچک را اسپری کنید. وقتی تکه‌ها خشک شدند با هر الگویی که دوست دارید شروع به چسباندن آن‌ها روی سطح ظرف کنید. زمانی که چسب خشک شد کمی دوغاب بین تکه‌های موزاییک ریخته و با این کار، کار شما تمام خواهد بود. این کار سبب می‌شود ظرف پرندگان حفظ‌شده و پای آن‌ها بین شکاف تکه‌های دی وی دی گیر نکند. بیرون رفته و در باغتان یک مکان مناسب برای این وسیله‌ی دکوری منحصربه‌فرد فرد بسازید. 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040