۸ تير ۱۳۹۳

ساخت تخم مرغ های حصیری

۸ تير ۱۳۹۳ 7490 بازدیدکننده 0 نظر
ساخت تخم مرغ های حصیری در این مقاله می خوانید

اگر می خواهید شی تزیینی مناسبی برای خانه و اتاق خود داشته باشید می توانید از تخم مرغ حصیری استفاده کنید، ما راه و روش ساخت آن را با شما آموزش می دهیم. ...

ساخت تخم مرغ های حصیری

قبل از خواندن این مقاله شروع به تزیینات نکنید. در این مقاله، به روش مرحله به مرحله یاد بگیرید که چگونه یک دکور زیبا به خانه‌ی خود بدهید و در همین حین، تفریح هم بکنید. این تخم‌مرغ با رشته‌های متفاوت ساخته شده است که می‌توانید از آن برای تزیین گلدان یا کاسه، روی میز یا زیر آینه استفاده کنید. برای داشتن این تکه زیبا از تزیینات مواد زیر را جمع‌آوری کنید:

 

بادکنک‌های کوچک

نخ های رنگی

چسب

نشاسته‌ی زرت

تخم‌مرغ‌های شکلاتی (اختیاری)

 

کار خود را با ترکیب خاص شروع کنید، آب را با نشاسته‌ی ذرت ( آرد ذرت ) یا چسب مخلوط کرده‌اید. سپس رشته‌ها را در آن غوطه‌ور کرده و سپس دور بادکنک را با آن بپیچید. قبل از آن فراموش نکنید بادکنک خود را بادکرده باشید.

 

ساخت تخم مرغ های حصیری

شما می‌توانید در حین این کار تعدادی تخم‌مرغ شکلاتی در آن بگذارید. در طول شب آن را بگذارید تا خشک شود. 

 

ساخت تخم مرغ های حصیری

چک کنید تا اطمینان یابید رشته‌ها سفت شده‌اند و زمانی که از آن اطمینان یافتید بادکنک را بترکانید. یک تخم‌مرغ سوراخ دار رشته‌ای باقی خواهد ماند. حالا شما می‌توانید خانه‌ی خود را با دسته‌ای از این تخم‌مرغ‌های دست‌ساز تزیین کنید. یک تکه نخ از میان آن‌ها عبور داده و از آینه یا پنجره آویزان کنید. 

 

ساخت تخم مرغ های حصیری

 
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040