۸ تير ۱۳۹۳

چاپ عکس روی سنگ

۸ تير ۱۳۹۳ 10158 بازدیدکننده 8 نظر
چاپ عکس روی سنگ در این مقاله می خوانید

اگر می خواهید به کسی هدیه ای  ماندگار بدهید یا می خواهید عکسی را به یادگار نگه دارید ما به شما چاپ عکس بر روی سنگ را پیشنهاد می دهیم. ...

چاپ عکس روی سنگ

همان طور که می‌دانید سنگ‌ها می‌توانند دکورهای زیبا و ارزانی برای ما بسازند. شما می‌توانید سنگ‌های دکوری را در هر مغازه‌ی خرده‌فروشی یا هر جایی پیدا کنید. اما اگر فکر می‌کنید اتاق شما لیاقت چیزی بیشتر از سنگ‌های ساده را دارد، ایده‌ی زیر را بررسی کنید که برای شما تصویری را روی سنگ منقل می‌کند.

 

شما به وسائل زیر نیاز دارید:

چند سنگ

تصویری که دوست دارید

رنگ سفید

ماژیک انتقال عکس

چاپگر لیزری

 

با تمیز کردن محلی از  سطح سنگ که عکس شما روی آن قرار خواهد گرفت، کار خود را شروع کنید. سنگ را رنگ سفید زده و بگذارید خشک شود. یک کپی لیزری از عکسی که می‌خواهید روی سنگ بزنید را چاپ کرده و به صورت برعکس روی سنگ بگذارید. با یک دست کاغذ را نگه داشته و با دست دیگر با ماژیک روی تمام سطح عکس بکشید. حتماً باید عکس ثابت باشد و محکم روی عکس بکشید، با این روش یک تصویر شفاف و زیبا خواهید داشت. همه‌ی کار شما همین است. عکس را بردارید. تصویر باید روی سنگ منتقل شده باشد. این خیلی خوب به نظر می رسد و می‌تواند یک هدیه‌ی جالب برای هر مناسبتی باشد.

 
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040