۵ تير ۱۳۹۳

ساخت گلدان تزیینی

۵ تير ۱۳۹۳ 16140 بازدیدکننده 1 نظر
ساخت گلدان تزیینی در این مقاله می خوانید

اگر می خواهید گلهای شما داخل گلدانهای زیبایی قرار بگیرند و حانه شما را دلپذیرتر کنند. حتما مقاله زیر را بخوانید ما به شما روش ساخت گلدانهای تزیینی را یاد می دهیم. ...

ساخت گلدان تزیینی

برای اینکه باغچه ی خود را طوری بسازید که زیبا و خوب به نظر برسد نیاز به کمی خلاقیت دارید.  اگر نمیخواهید پول زیادی را برای این کار صرف کنید، گزینه های دست ساز انتخاب مناسبی هستند. خوشبختانه، ما در این مقاله ی آموزشی به شما یاد می دهیم که چگونه با استفاده از بطری های معمولی برای خود گلدان های آویز پلاستیکی بسازید. با این روش، طراحی باغ شما بهتر شده و مهارت های ساخت کارهای دستی خود را نیز بهتر می کنید. در زیر، وسایلی که برای کامل کردن این پروژه به آن نیاز دارید آورده شده است:

 

ساخت گلدان تزیینی

چند بطری پلاستیکی

یک کاتر

قیچی

چسب تفنگی

چسب پارچه و برس

چند پارچه ی رنگی

پانچ

طناب 

چند روبان تزیینی

 

کاتر را برداشته و یک منفذ برای بطری‌ها باز کنید. از قیچی استفاده کنید تا آن‌ها را نصف کنید. اطراف آن‌ها را با قلم مو چسب زده و روی آن پارچه بگذارید. اگر پارچه بزرگ است آن را کوتاه کنید، اما زیاد نبرید چون باید ته ظرف را نیز بپوشانید. در نقاط برش داده‌شده و همچنین ته کار از چسب بیشتری استفاده کنید تا آن را نزدیک و بسته‌تر نگه‌دارید.

 

ساخت گلدان تزیینی

ظرف را چند سوراخ کرده و طناب‌ها را از آن عبور دهید. از چسب تفنگی استفاده کنید تا چند روبان تزیینی به بالای گلدان اضافه کنید. قبل از آن روبان را تزیین کنید که تا جد ممکن زیبا به نظر برسد. گل‌های خود را داخل گلدان گذاشته و از باغچه‌ی خود آویزان کنید. بسیار زیباست!

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040