۳۱ خرداد ۱۳۹۳

دست و دل‌بازی باارزش : چهار چیز که نباید ارزان تهیه کرد

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ 4643 بازدیدکننده 0 نظر
دست و دل‌بازی باارزش : چهار چیز که نباید ارزان تهیه کرد در این مقاله می خوانید

همه ما دوست داریم کیفیت زندگی بالاتری داشته باشیم از طرفی همواره سعی در صرفه جویی داریم،کالا هایی هستند که باید برای تهیه انها دست و دل باز بود زیرا  بسیار بر کیفیت زندگی ما تاثیر دارند. ...

دست و دل‌بازی باارزش : چهار چیز که نباید ارزان تهیه کرد

 

 

در میان این همه صحبت در مورد برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی پول، لازم است بدانیم که همه چیز را نباید از نوع ارزان تهیه کرد. قسمت‌هایی از زندگی شما در خانه وجود دارد که پول به معنی کیفیت بهتر است. نه فقط کیفیت تولید ، بلکه کیفیت بالاتر زندگی شما. چند چیز در خانه وجود دارد که شما باید دقیقاً آن‌ها را از نوعی که دوست دارید تهیه ‌کنید، حتی اگر این به معنی صرفه‌جویی و پس‌انداز پول برای یک مدت باشد.

 

یک تشک خوب

یک تشک خوب

یک فرد معمولی روزی 7.5 ساعت می‌خوابد . یک تشک معمولی بیش از 10 سال قابل استفاده است. شما احتمالاً بیش از 30 هزار ساعت را بر روی آن تشکی که قصد خریدن آن را دارید صرف می‌کنید. آیا فکر نمی‌کنید که کیفیت خوب خواب، از پرداخت چند هزار تومان (یا حتی چند ده هزار تومان) بیشتر ، مهم‌تر است؟ 

 

یک صندلی اداری خوب ارگونومیک 

یک صندلی اداری خوب ارگونومیک

یک صندلی خوب از قسمت ستون فقرات و لگن شما به خوبی محافظت می‌کند . این صندلی‌ها نه تنها راحت‌تر هستند بلکه برای کمر شما نیز مفیدتر می‌باشند. اگر بیش از یک ساعت در روز را در صندلی کاری خودتان سپری می‌کنید ، لازم است در این قسمت دست به جیب برده و مطمئن شوید که صندلی شما کاملاً ارگونومیک باشد. 

 

چاقوهای باکیفیت 

چاقوهای باکیفیت

خرید کاردهای باکیفیت، یکی از بخش‌هایی است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه اولیه مناسب ، در طولانی مدت صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های آن به عمل آورید . اگر شما بتوانید از چاقو به خوبی مراقبت کنید، یک چاقوی باکیفیت سرآشپز، می‌تواند 10 برابر یک چاقوی معمولی که نصف آن قیمت دارد  برای شما عمر کند.

 

سرعت اینترنت 

سرعت اینترنت

دسترسی به اینترنت تبدیل به یکی از نیازهای روزانه شده است. اگر کارهای روزانه شما به میزان زیادی به استفاده از اینترنت بستگی دارد ، تهیه اینترنت با سرعت پایین‌تر برای صرفه‌جویی در پول، ممکنست خستگی و دردسر زیادی برای شما به همراه داشته باشد. به جای آن، در صورت تمایل به صرفه‌جویی در پول، بهتر است از انواع سرعت بالا با محدودیت حجمی برای انجام کارهای خود استفاده کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040