۱۵ آبان ۱۳۹۲

چگونه از شخصی که شما را اذیت میکند بخواهید تا شما را تنها بگذارد

۱۵ آبان ۱۳۹۲ 3452 بازدیدکننده 4 نظر
چگونه از شخصی که شما را اذیت میکند بخواهید تا شما را تنها بگذارد در این مقاله می خوانید

احتمالاٌ شما توسط فرد یا افرادی اذیت شده باشید در این مقاله شما یاد می گیرید چگونه از شخصی که شما را اذیت می کند بخواهید شما را تنها بگذارند ...

چگونه از شخصی که شما را اذیت میکند بخواهید تا شما را تنها بگذارد

مقدمه

چیزی بدتر از این نیست که شخصی که شما را اذیت می‌کند، تنهایتان نگذارد. خواه این فرد همکار شما باشد و یا یک هم کلاسی. تکنیک های متفاوتی وجود دارند که می توانید استفاده کرده تا آزارهای یک شخص به خود را به حداقل برسانید.

 

دستورالعمل‌ها:

1. برای پیدا کردن راه رهایی، ابتدا انگیزه‌های شخص مقابل را بفهمید. برای مثال اگر این شخص مرتباً با شما درباره‌ی یک موضوع کاری صحبت می‌کند شما می‌توانید او را به شخصی دیگر ارجاع دهید که مرتبه‌ی او از شما بیشتر است تا به سؤالاتش پاسخ دهد. با پیشنهاد اینکه با فرد دیگری صحبت کند، شاید بتوانید زمانی که او با شما در تعامل است را تنظیم کنید.

2. انگیزه‌ای برای مکالمه ایجاد نکنید. اگر آن شخص شما را ترک نکرد، میزان صحبتی که تولید می کنید را کاهش دهید. با پاسخ دادن با کلماتی مختصر مانند آره یا نه ، می‌توانید سبب از بین رفتن علاقه فرد شده و او شما را ترک کند.

3. تذکر بدهید که می‌خواهید تنها باشید. برای مثال در محیط اداره می‌توانید بگویید " خُب، من خیلی کار دارم که باید انجام بدم. واقعاً باید برم سر کارم".

4. با آن شخص رو راست باشد. در حالی که گفتن مستقیم اینکه او شما را آزار می دهد مناسب نیست، می توانید برای رفتنش به او بگویید " متأسفم، من امروز حوصله‌ی صحبت کردن را ندارم".

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040