۱۴ شهريور ۱۳۹۷

فواید عجیب گوشت 2

۱۴ شهريور ۱۳۹۷ 1654 بازدیدکننده 0 نظر
فواید عجیب گوشت 2 در این مقاله می خوانید

خوردن گوشت فواید زیادی برای سلامت دارد که با خوردن سبزیجات جبران نمی‌شود.   ...

فواید عجیب گوشت 2

محافظت از سلامت قلب

اسیدهای چربی که با نام امگا3 شناخته می‌شوند قلب را سالم نگه داشته و نگرانی کارکرد نادرست دستگاه قلبی عروقی را کاهش می‌دهند. مصرف منظم اسیدهای چرب امگا 3 خطر حملات قلبی، سکته و بسته شدن شریان‌ها را کاهش می‌دهد. ویتامین‌های B در گوشت به تولید هورمون‌ها و گلبول‌های قرمز کمک کرده و عملکرد دستگاه اعصاب را بهبود می‌بخشد.

 

 

پوست، مو و چشمانی بهتر

مصرف گوشت غنی از اسیدهای چرب امگا3 برای سلامت پوست و مو مفید است. این اسیدهای چرب از پوست مقابل اشعه‌ی UV حفاظت کرده و رطوبت پوست را برای درخشش طبیعی حفظ می‌کند. ویتامین A موجود در گوشت شما را از استخوان، دندان، پوست و چشم‌هایی سالم مطمئن می‌سازد. مصرف گوشت با بهبود بیماری‌های پوستی مانند پسورپازیس مرتبط است.

 

 

بهبود قدرت مغز

اسیدهای موجود در ماهی‌ها سلامت و قدرت شناختی مغز را بهبود خواهند بخشید. این مواد به تمرکز و عملکرد کلی مغز کمک می‌کنند. بعلاوه گوشت با کاهش خطر آلزایمر همراه است.

 

 

رشد جنین

زنان باردار باید از مصرف ماهی‌های دارای جیوه خودداری کنند زیرا می‌تواند روی جنین در حال رشد اثر بگذارد. بااین‌وجود اسیدهای چرب امگا3 در ماهی به رشد مغز و چشم جنین کمک می‌کنند. همچنین ماهی از بروز افسردگی در طول بارداری و بعد از آن جلوگیری خواهد کرد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040