۲۱ مرداد ۱۳۹۷

فواید جالب روغن آواکادو 2

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 1776 بازدیدکننده 0 نظر
فواید جالب روغن آواکادو 2 در این مقاله می خوانید

روغن اواکادو می‌تواند برای سلامت بدن شما بسیار مفید باشد، از سلامت قلب گرفته تا چشم‌های شما.   ...

فواید جالب روغن آواکادو 2

کاهش التهاب

بهترین نکته در مورد چربی‌های مونوعیراشباعی توانایی ضدالتهاب آن در بدن است. این کار نه تنها به تعادل کلسترول کمک می‌کند بلکه التهاب بافت‌ها در رگ‌های خونی، ماهیچه‌ها، مفاصل و دیگر اعضای بدن را کاهش می‌دهد. این موضوع برای کسانی که از آرتروز رنج می‌برند اهمیت زیادی دارد.

 

 

کاهش وزن

با بهبود بافت چربی در بدن و با داشتن چربی‌های خوب زیاد، چربی کمتری در بدن ذخیره شده و نتیجه انرژی بیشتر و بافت‌های چربی کمتر است. این می‌تواند به فرایند کاهش وزن سرعت دهد، خصوصاً زمانی که با ورزش و رژیم غذایی سالم همراه شود.

 

 

افزایش کارایی هضم غذا

باید بدن تا حد ممکن مواد مغذی را جذب کند و  در مورد روغن آواکادو، می‌تواند باعث بهبود توانایی بدن در جذب کارتنوئیدها شود، آنتی‌اکسیدان‌هایی که تأثیر خوبی روی سلامت دارند. روغن اواکادو چربی مونو غیراشباعی زیادی دارد که خاصیت این کارتنوئیدها را بالا می‌برد.

 

 

سلامت دهان

با داشتن روغن اواکادو مراقبت از سلامت دندان، لثه و بافت‌های دهان ساده‌تر است زیرا می‌تواند آزادسازی ترکیبات التهابی را متوقف سازد. در مورد بیماری‌های دهان و دندان، پیشگیری از این نوع التهاب می‌تواند دندان‌ها و لثه‌ها را سالم و قوی نگه دارد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040