۲۸ تير ۱۳۹۷

می توان روغن نارگیل را با قهوه ترکیب کرد؟

۲۸ تير ۱۳۹۷ 2123 بازدیدکننده 0 نظر
می توان روغن نارگیل را با قهوه ترکیب کرد؟ در این مقاله می خوانید

روغن نارگیل و قهوه خصوصیات مشابهی در تأثیر بر بدن دارند. بنابراین ترکیب این دو یک نوشیدنی قوی با تأثیر قابل‌توجه بر بدن خواهد ساخت.   ...

می توان روغن نارگیل را با قهوه ترکیب کرد؟

گوارش

افراد زیادی بعد از خوردن اولین فنجان قهوه احساس عجیبی در معده‌ی خود دارند و سیستم گوارشی آن‌ها مانند زمان خوردن روغن نارگیل تحریک می‌شود. این یک ملین طبیعی است و به حرکات روده کمک می‌کند. همچنین جذب مواد مغذی را بهبود خواهد بخشید. نوشیدن قهوه به‌تنهایی می‌تواند برای معده‌ی شما مضر باشد زیرا خاصیت اسیدی دارد اما افزودن روغن نارگیل می‌تواند در کنار طعم بهتر، التهاب را در روده کاهش دهد.

 

 

تنظیم قند خون

برخلاف بسیاری از غذاهایی که می‌خوریم مصرف روغن نارگیل باعث تحریک آزادسازی انسولین نمی‌شود اما به سلول‌ها کمک می‌کند انسولین را به طور مؤثرتری متوقف سازد، این یعنی تمامی فرایند  تنظیم قند خون بهبود خواهد یافت. این موضوع برای بیماران دیابت و کسانی که قند خون آن‌ها در خطر دیابت می‌باشد حیاتی است.

 

 

بهبود فرایند شناخت

برخی افراد نمی‌توانند بدون قهوه‌ی صبحگاهی روز خود را شروع کند و این قهوه فعالیت مغز و اعصاب را بالا می‌برد. افزودن روغن نارگیل به این قهوه سطح کتون در بدن را بالا می‌برد، در نتیجه فعالیت شناختی بهبود خواهد یافت.

 

 

اشتها

قهوه می‌تواند جایگزینی برای صبحانه‌ی برخی افراد باشد و روغن نارگیل می‌تواند تأثیر مشابهی بر جا بگذارد. اسیدهای چرب در روغن نارگیل توسط کبد تجزیه می‌شوند و این کتون ها را در بدن آزاد می‌سازد و باعث سیری شما خواهد شد. این یعنی کمتر بین وعده‌های غذایی تنقلات خورده و این برای کسانی که قصد کاهش وزن دارند بسیار مهم است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040