۹ تير ۱۳۹۷

خواص عجیب به برای سلامت

۹ تير ۱۳۹۷ 1573 بازدیدکننده 0 نظر
خواص عجیب به برای سلامت در این مقاله می خوانید

به میوه  ای خوش طعم است که به سیب و گلابی شباهت دارد. به خواص بسیار برای سلامت دارد. ...

خواص عجیب به برای سلامت

پیشگیری از سرطان

هر چیزی که بتواند مانع از سرطان شود این روزها طرفدار زیادی دارد. مقدار زیاد آنتی‌اکسیدان‌ها در به در حذف یا خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد مؤثر است. رادیکال‌های آزاد می‌توانند باعث مرگ یا چند برابر شدن رادیکال‌های آزاد شود. ترکیبات آنتی‌اکسیدان در به باعث کاهش خطر انواع سرطان‌ها می‌شود.

 

 

بهبود کاهش وزن

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش وزن و تنظیم سوخت‌وساز که باعث کارکرد بهینه بدن می‌شود بهبود هضم غذاست. به سرشار از فیبر بوده و مانند بسیاری از میوه‌ها سطح بالای فیبر یعنی دستگاه گوارشی بهتر کار می‌کند. شما انرژی داشته و با بهبود دستگاه گوارشی وزن اضافی خود را از دست خواهید داد.

 

 

درمان بیماری‌های گوارشی

جدا از عملکرد سیستم گوارشی که با رژیم حاوی فیبر ایجاد می‌شود، فیبر می‌تواند به پیشگیری از مشکلات گوارشی مانند انواع سرطان کمک کند. ماده‌ی کاتچین موجود در فیبر سمومی که عامل سرطان هستند را در روده از بین برده و از این رو از غشای مخاطی این عضو مهم حافظت می‌کند.

 

 

مراقبت از پوست

مقدار زیاد آنتی‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌های موجود در به برای داشتن پوستی سالم و جوان مفید است. آنتی‌اکسیدان‌ها آسیبی که رادیکال‌های آزاد به پوست می‌زنند را از بین برده و از این رو باعث کاهش چین‌وچروک‌ها، حذف جوش‌ها و کمک به دفاع از پوست مقابل اشعه‌ی UV می‌شود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040