۲۴ شهريور ۱۳۹۵

به کاهش بیماریهای قلبی خود کمک کنید

۲۴ شهريور ۱۳۹۵ 1762 بازدیدکننده 0 نظر
به کاهش بیماریهای قلبی خود کمک کنید در این مقاله می خوانید

برخی خوراکی‌ها توانایی خاصی در مبارزه با بیماری‌های قلبی عروقی دارند. این غذاها را می‌توان به رژیم غذایی خود اضافه کنید. ...

به کاهش بیماریهای قلبی خود کمک کنید

سیر و پیاز

کاهش بیماریهای قلبی

قدرت سیر در کاهش فشارخون، کلسترول و میزان لختگی خون به اثبات رسیده است. بعلاوه پیاز نیز مانند سیر منبعی از سولفور در رژیم غذایی شما فراهم می‌کند که می‌تواند منبع خوبی برای مقدار بهینه‌ی آنتی اکسیدان ها در بدن باشد.

 

انار

کاهش بیماریهای قلبی

آب انار و دانه‌های آن خواص آنتی اکسیدانی قوی دارند که می‌تواند سطح کلسترول بد خون را بهبود بخشد. این کلسترول محافظ می‌تواند انتقال معکوس کلسترول در رگ‌ها را بهبود بخشد که به نوعی بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد.

 

 ترنج

کاهش بیماریهای قلبی

ترنج میوه‌ای از مرکبات است که به ناحیه‌ای در ایتالیا تعلق دارد. این میوه دارای آنتی اکسیدان های قوی است که قند خون و کلسترول را پایین می‌آورد.

 

چای سبز

کاهش بیماریهای قلبی

چای سبز دارای ترکیبات زیست فعالی است که استرس اکسیداتیو، التهاب و کلسترول را پایین می‌آورد و سلامت رگ‌ها را بهبود می‌بخشد. هرچه چای سبز بیشتر مصرف شود خطر حملات  قلبی کمتر خواهد شد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040