۵ شهريور ۱۳۹۷

چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم 2

۵ شهريور ۱۳۹۷ 1873 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم 2 در این مقاله می خوانید

رنگ کردن مو تأثیر زیادی در ظاهر شما خواهد داشت. با مراقبت صحیح می‌توانید رنگ موهای خود را ماندگارتر کنید.   ...

چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم 2

با موهای خیس نخوابید

خوابیدن با موهای مرطوب می‌تواند باعث آسیب دیدن و شکستن موهای شما شود. بنابراین برای زمان شستن موهای خود برنامه‌ریزی داشته باشید. به موهای خود زمان کافی برای خشک شدن قبل از رفتن به رختخواب را بدهید. اگر شرایط طوری است که باید با موهای مرطوب بخوابید آن‌ها را ببافید.

 

 

کوتاه کردن مرتب مو

هرچند هفته کمی موهای خود را کوتاه کنید. فاصله‌ی این زمان به سرعت رشد موها و میزان سلامت آن‌ها بستگی دارد. اگر انتهای موهایتان زبر و ناصاف دیده می‌شوند زمان اصلاح بعدی رسیده است.

 

 

کمی استراحت بین رنگ موها

هرچه بیشتر موهای خود را رنگ کنید منافذ بیشتری پیدا خواهد کرد و این یعنی رنگ را خوب روی خود نگه نمی‌دارد. اگر متوجه شده‌اید رنگ موهای شما سریع رفته یا موهایتان به نظر خشک می‌آیند زمانی برای استراحت به آن‌ها بدهید. اگر ریشه‌ی موهایتان درآمده است می‌توانید به جای کل مو تنها ریشه‌ها را رنگ کنید.

 

 

مصرف ویتامین‌های ضروری برای موها

ویتامین C در مرکبات وجود دارد و به حفظ سلامت پوست سر کمک می‌کند. بیوتین در هویج، تخم‌مرغ و سالمون دیده می‌شود. این ماده کمک می‌کند موهای شما قوی و درخشان باشند. اگر نمی‌توانید غذاهای حاوی این دو ویتامین را بخورید باید همیشه از مکمل‌های غذایی استفاده کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040