۴ شهريور ۱۳۹۷

چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم

۴ شهريور ۱۳۹۷ 1740 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم در این مقاله می خوانید

رنگ کردن مو تأثیر زیادی در ظاهر شما خواهد داشت. با مراقبت صحیح می‌توانید رنگ موهای خود را ماندگارتر کنید.   ...

چگونه از موهای رنگ شده مراقبت کنیم

استفاده از ماسک مو یک‌بار در هفته

شما می‌توانید از ماسک‌های موجود در بازار خریده و یا خودتان با مواد طبیعی ماسک بسازید، مانند روغن نارگیل. ماسک را روی موهای مرطوب خود بزنید. سپس موها را زیر کلاه حمام بگذارید. تا مدت‌زمان پیشنهادی روی بسته یا دستور تهیه صبر کرده و سپس آن را بشویید.


 

استفاده از محصولات عادی مانند قبل

موهای فردار یا موجدار مستعد آسیب دیدن هستند. بنابراین نیاز به کمی مراقبت بیشتر دارند. زمانی که موهای خود را رنگ کردید نباید نرم‌کننده‌ها و کرم‌های رطوبت رسان را کنار بگذرید. مانند مواقع دیگر استفاده از آن‌ها را ادامه دهید ولی مطمئن شوید دارای سولفات نباشند.


 

محافظت از مو

زمانی که بیرون می‌روید موهای خود را با کلاه یا روسری بپوشانید، خصوصاً اگر آفتاب شدید است. اگر دوست ندارید موهای خود را بپوشانید از اسپری‌های محافظ UV برای موهای خود استفاده کنید.

 

 

پوشاندن مو با کلاه قبل از استخر

اگر نمی‌خواهید کلاه شنا استفاده کنید موهایتان را اول با آب ساده بشویید و بعد کمی نرم‌کننده بزنید. بهتر است قبل از رفتن به استخر 20 دقیقه صبر کنید تا نرم‌کننده خوب جذب شود. زمانی که شنای شما تمام شده موهای خود را فوراً بشویید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040