۳ شهريور ۱۳۹۷

علت چربی در بازو و راه های مبارزه با آن 2

۳ شهريور ۱۳۹۷ 1942 بازدیدکننده 0 نظر
علت چربی در بازو و راه های مبارزه با آن 2 در این مقاله می خوانید

کاهش بافت چربی در برخی بخش‌های بدن برای اغلب افراد دشوار است، از جمله بازوها. علت جمع شدن چربی در این بافت چیست و چه راهکارهایی دارد؟   ...

علت چربی در بازو و راه های مبارزه با آن 2

ورزش‌های هدف‌دار

یک برنامه‌ی ورزشی خاص برای حفظ شکل زیبای بازوها و از بین بردن هرگونه چربی اضافی ایجاد شده لازم است. دو ماهیچه‌ی اصلی در بالای بازوها هستند – ماهیچه‌ی سه سر بازو و ماهیچه‌ی دوسر بازو. باید مطمئن شوید ورزش‌های شما روی این ماهیچه‌ها تمرکز دارند.

 

 

رژیم غذایی چربی سوزی

سالم خوردن تنها کافی نیست. شما باید غذاهایی بخورید که روی سوزاندن چربی اضافی و کمک به استفاده‌ی مؤثر بدن از انرژی تمرکز داشته باشند، بدون اینکه چربی اضافی در بازوها ذخیره کنند. افزودن غذاهایی مانند اواکادو، چای سبز و شکلات تلخ به رژیم غذایی با زیاد کردن سوخت‌وساز بدن باعث افزایش چربی سوزی خواهد شد.

 

 

کشش بدن

در آغاز و پایان روز باید کمی حرکات کششی انجام دهید تا به ماهیچه‌های شما اجازه دهد گرم شده و برای روز پیش رو آماده شوید. این کار همچنین مانع از خشکی بدن با افزایش سن شده و از جراحات یا فشارهای روی ماهیچه جلوگیری می‌نماید، اتفاقی که با استفاده نکردن طولانی‌مدت از ماهیچه می‌تواند روی دهد و نتیجه‌ی آن جمع شدن چربی اضافی در بدن است.

 

 

آب بیشتر بنوشید

آب‌رسانی کلید فعالیت‌های روزانه‌ی بدن است، از جمله در ارتباط با ماهیچه‌ها. آب باعث می‌شود ماهیچه‌ها سخت‌تر کار کرده و چربی بیشتری بسوزانند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040