۲۳ مرداد ۱۳۹۷

ترفندهای آرایشی برای لب هایی بزرگتر

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ 2319 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای آرایشی برای لب هایی بزرگتر در این مقاله می خوانید

اگر دوست دارید خودتان بتوانید مانند آرایشگران چهره خود را زیبا کنید باید کمی با ترفندهای آرایشی آشنا شوید.   ...

ترفندهای آرایشی برای لب هایی بزرگتر

متداول‌ترین راه این است که خط لب خود را کمی بیرون‌تر از خود لب‌ها بکشید. البته نباید در این فاصله زیاده‌روی کنید.


 

برای اینکه لب‌های شما برجسته‌تر دیده شوند و برآمدگی آن‌ها بیشتر به چشم بیاید باید برای لب‌های باریک ابتدا مدادی را استفاده کنید که از رنگ رژ شما مقداری پررنگ‌تر باشد. خط لب را دور لب‌های خود کشیده و رنگ مداد را با کمک انگشت خود روی لب‌هایتان پخش کنید. حالا رژلب را بزنید. این کار باعث می‌شود لب‌ها پهن‌تر دیده شوند. و اما برای برجسته کردن آن‌ها در انتها باید با یک مداد سفید در زیر لب و پایین خط لب خود یک خط کامل بکشید. البته باید این خط را با پد محو کنید.

 


روش بعدی این است که دو رنگ رژ را از یک طیف رنگی انتخاب کنید. مثلاً یکی صورتی روشن و دیگری صورتی پررنگ. حالا بعد از کشیدن خط لب تمامی لب را صورتی پررنگ بزنید. سپس صورتی روشن را برداشته و لایه‌ی دیگری روی رژ قبلی بزنید. سپس با کمک برق لب تمام آن را دوباره بپوشانید.
 

 

روش دیگر این است که بعد از زدن رژ اولیه، رژ براق و کمرنگ دیگری متناسب با طیف رنگ رژ اولیه انتخاب کنید. این رژ براق را تنها باید روی قسمت‌های وسطی لب بالا و پایین بزنید. سپس با دست کمی رنگ‌ها را روی لب‌های خود بمالید تا تفاوت رنگ نداشته باشد.
 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040