۲۱ مرداد ۱۳۹۷

چگونه بدون آرایش جذاب باشید 2

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 1752 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه بدون آرایش جذاب باشید 2 در این مقاله می خوانید

همه دوست دارند جذاب باشند و اغلب به سراغ آرایش می‌روند. اما راه‌های دیگری نیز برای جذاب بودن وجود دارد.   ...

چگونه بدون آرایش جذاب باشید 2

مرتب نگه داشتن ابروها

موهای اضافی را جدا کنید تا ابروهای شما مرتب و به بهترین شکل دیده شوند. شما می‌توانید با ابروهای خود ظاهر زیبایی درست کنید. هر زمان متوجه موی اضافه‌ای شدید آن را جدا کنید. شاید هر روز یا هر چند روز یک بار چند تار موی جدید ببینید. البته نباید در اصلاح ابروها زیاده‌روی کرده و در نهایت ابروی زیادی برای خودتان نگذارید.

 

 

مراقبت از لب‌ها

هر روز به لب‌های خود رطوبت رسانی کنید تا لب‌هایی نرم و زیبا داشته باشید. با استفاده‌ی روزانه از بالم لب علاوه بر رطوبت رسانی می‌توانید از ترک خوردن لب‌ها جلوگیری کنید. باید در صورت نیاز چند بار در روز بالم لب بزنید.

 

 

انتخاب یک مدل موی مناسب

داشتن یک مدل موی عالی در ظاهر شما تأثیر زیادی خواهد داشت و همچنین در احساسی که نسبت به خودتان دارید. با آرایشگر خود در مورد یک مدل موی مناسب برای شکل صورت و فرم موهای خود مشورت کنید. داشتن مدل‌های لایه‌ای راه خوبی برای افزودن حجم و جذابیت به موهای شماست و شما احساس بهتری به خود خواهید  داشت.


 

با اعتمادبه‌نفس باشید

اگر نسبت به شخصیت خود راحت‌تر بوده و از ظاهر خود راضی باشید اعتمادبه‌نفس بیشتری خواهید داشت. افرادی که اعتمادبه‌نفس دارند جذاب نیز دیده می‌شوند. لبخند زدن راهی خوبی برای نشان دادن اعتمادبه‌نفس شماست. بعلاوه کسانی که لبخند می‌زنند اغلب جذاب‌تر نیز هستند. داشتن حالت بدنی خوب راه مناسبی برای اعتمادبه‌نفس بالاتر است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040