۲۰ مرداد ۱۳۹۷

چگونه بدون آرایش جذاب باشید

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 1789 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه بدون آرایش جذاب باشید در این مقاله می خوانید

همه دوست دارند جذاب باشند و اغلب به سراغ آرایش می‌روند. اما راه‌های دیگری نیز برای جذاب بودن وجود دارد.   ...

چگونه بدون آرایش جذاب باشید

لایه‌برداری پوست

لایه‌برداری به از بین بردن سلول‌های پوستی مرده کمک کرده و پوست سالم زیرین را زنده می‌کند. ازآنجایی‌که لایه‌برداری با کمی سایش پوست همراه است می‌تواند برای پوست شما سخت باشد. به همین علت نباید هرروز این کار را انجام دهید. بعد از تمیز کردن صورت به‌آرامی پوست آن را با لایه‌بردار ماساژ دهید. لایه‌بردار را روی گونه‌ها، چانه و پیشانی بمالید. صورتتان را شسته و بعد با یک حوله خشک کنید.

 

 

رطوبت رسانی به پوست

یک لوسیون یا کرم مرطوب‌کننده روی پوست کمک می‌کند پوست شما نرم و زیبا دیده شود. همه نوع پوستی می‌توانند از فواید مرطوب‌کننده ها بهره‌مند شوند. تنها شما باید مرطوب‌کننده‌ای را انتخاب کنید که متناسب با نوع پوست شما باشد.

 

 

حداقل هشت ساعت بخوابید

خواب برای سلامت بدن و ذهن بسیار مفید است و باعث می‌شود شما به بهترین شکل دیده شوید. زمانی که خواب کافی نداشته باشید شاهد حلقه‌های سیاهی زیر چشمان خود خواهید بود. بدون خواب کافی شما خسته به نظر خواهید رسید، حالتی که اصلاً به اندازه‌ی صورت فردی که خوب استراحت کرده است شاداب نخواهد بود.

 

 

استفاده‌ی روزانه از ضد آفتاب

محافظت از پوست مقابل آسیب ناشی از نور خورشید کمک می‌کند برای زمانی طولانی‌تر سالم و جوان دیده شوید. برای اینکه مرحله‌ی استفاده از ضد آفتاب در برنامه‌ی روزانه‌ی شما فراموش نشود می‌توانید از یک مرطوب‌کننده دارای SPF استفاده کنید. لوسیون ها و کرم‌هایی برای هردو بدن و صورت هستند که دارای SPF می‌باشند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040