۱۳ مرداد ۱۳۹۷

چگونه سایز کمر خود را کوچک کنید

۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 1892 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه سایز کمر خود را کوچک کنید در این مقاله می خوانید

چربی شکم بسیار خطرناک است. بنابراین کاهش سایز کمر نه تنها باعث ظاهر بهتری می‌شود، بلکه سلامت بیشتری با خود دارد.   ...

چگونه سایز کمر خود را کوچک کنید

کاهش کالری

این یک نکته‌ی سخت است اما اگر می‌خواهید سایز کمر شما کوچک شود باید کالری دریافتی خود را کاهش دهید. کاهش وزن یک معنی ساده دارد: شما باید بیشتر از چیزی که می‌خورید بسوزانید و ورزش باعث چربی سوزی بیشتری از حد تصور شما خواهد شد. دویدن راهی عالی برای سوزاندن کالری است. می‌توانید حداقل سه بار در هفته روزی سی دقیقه برای پیاده‌روی زمان بگذارید.

 

 

خوردن فیبر و پروتئین بیشتر

اگر وعده‌های غذایی سنگین بخورید کمتر خواهید خورد زیرا سریع‌تر احساس سیری می‌کنید. خصوصاً شما باید صبحانه‌ای با پروتئین بالا دریافت کنید. هرگز صبحانه را کنار نگذارید. شما با رژیم غذایی دارای پروتئین بالا به کاهش وزن خود 25 درصد سرعت بیشتری خواهید دارد. تخم‌مرغ، ماهی تن، سبزیجات، سالاد، بادام، سیب و گوشت‌های کم‌چربی انتخاب‌های خوبی هستند.

 

 

اجتناب از نشاسته و مواد قندی

مشکل نشاسته و قند این است که سطح تولید انسولین را بالا می‌برند. این هورمون با سایز کمر بزرگ‌تر ارتباط مستقیم دارد. بنابراین شما باید نشاسته و مواد قندی در رژیم خود را قطع کنید. از خوردن کربوهیدرات‌های فراروی شده نیز اجتناب کنید. ( غذاهایی که از آرد سفید تهیه‌شده‌اند برای سایز کمر شما خوب نیستند )

 

 

نوشیدنی‌های گازدار نخورید

حتی اگر نوشیدنی‌های کربنی شما از نوع رژیمی هستند می‌توانند برای سایز کمرتان مشکل‌ساز باشند. نوشیدنی‌های گازدار میزان گاز در دستگاه گوارشی را بالا می‌برند. بعلاوه برخی نوشیدنی‌های رژیمی دارای شیرین‌کننده‌هایی هستند که بدن برای تجزیه‌ی آن مشکل خواهد داشت. هردو این‌ها باعث بزرگ شدن سایز کمر خواهند شد. به‌جای این‌ها آب بنوشید یا چای نعناع را امتحان کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040