۹ مرداد ۱۳۹۷

راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم 2

۹ مرداد ۱۳۹۷ 1524 بازدیدکننده 0 نظر
راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم 2 در این مقاله می خوانید

به نظر می‌رسد در دنیای امروز کاهش وزن ذهن همه را درگیر کرده است. راه‌های ساده‌ای برای رهایی از چربی شکم هستند.   ...

راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم 2

تحرک داشته باشید

زندگی نشسته به مقدار زیادی با چربی شکم در ارتباط است، نه فقط برای اینکه کمبود ورزش دارید بلکه برای کاهش سطح سوخت‌وساز، مقدار بیشتر غذاهای ناسالم و تأثیرات روحی مانند استرس و اضطراب. تا حد ممکن سعی کنید فعالیت داشته باشید ( استفاده از آسانسور به‌جای پله یا ایستادن در زمان کار کردن ). شما می‌توانید انرژی روحی و فیزیکی خود را بالا برده و مانع از جمع شدن چربی در شکمتان شوید.

 

 

تنظیم خواب

برنامه‌ی خواب خود را تنظیم کرده و مطمئن شوید هر شب 5 تا 6 ساعت می‌خوابید تا به شما در چربی سوزی کمک کند. یک برنامه‌ی خواب جدی اهمیت زیادی دارد اما نباید بگذارید بدنتان در روزهای تعطیل تنبل شود. منظم بودن در ریتم خواب و چرخه‌ی سوخت‌وساز می‌تواند برای کنترل چربی شکم مؤثر باشد.

 

 

بادام بخورید

شاید بهترین مغز برای چربی سوزی بادام باشد که سرشار از چربی‌های پلی غیراشباعی و مونوغیراشباعی است. این چربی‌ها برای کاهش وزن شما خوب هستند و با کمک فعالیت‌های ضدالتهاب و متعادل‌سازی کلسترول به حذف چربی‌های شکم کمک می‌کنند. همچنین این مغز فیبر و منیزیم بالایی دارد که به ساخت ماهیچه و چربی سوزی کمک می‌کند.

 

 

ترکیب ورزش‌ها

زمانی که شما یک تمرین مقاومتی بین تمرین‌های قدرتی خود انجام می‌دهید فشار زیاد این ورزش می‌تواند باعث بالا رفتن سوخت‌وساز و سوختن سریع‌تر چربی‌ها شود. تمرینات ورزشی را عوض کرده و بدن به سوخت‌وساز خود ادامه خواهد داد، حتی زمانی که ورزش نمی‌کنید باز هم چربی سوزی در سطح بالایی خواهد بود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040