۸ مرداد ۱۳۹۷

نکات ساده برای افزایش وزن سریع

۸ مرداد ۱۳۹۷ 1628 بازدیدکننده 0 نظر
نکات ساده برای افزایش وزن سریع در این مقاله می خوانید

شاید در دنیایی که اغلب دنبال لاغری هستند واژه‌ی افزایش وزن عجیب باشد. اما هستند کسانی که از لاغری بیش از حد خود ناراضی و به دنبال راهی برای افزودن وزن می‌باشند.   ...

نکات ساده برای افزایش وزن سریع

وعده‌های غذایی بیشتر

اگر در طول روز بیشتر غذا بخورید و تنها اندازه‌ی آن را به تدریج کم کنید به احتمال بیشتری می‌توانید کالری دریافتی خود را بالا ببرید. این روش مؤثرتر از افزایش اندازه‌ی استاندارد وعده‌ی غذایی است زیرا با این کار شما قبل از آنکه بدنتان شانسی برای هضم غذا داشته باشید احساس سیری خواهید کرد.

 

 

ورزش کردن

اگرچه ورزش کالری می‌سوزاند و می‌تواند به کاهش وزن کمک کند اما اگر آن را در ترکیب با کالری بیشتر انجام دهید افزایش توده‌ی ماهیچه می‌تواند به شما کمک کند ماهیچه ساخته و افزایش وزن سالمی داشته باشد، نه اینکه تنها چربی در بدن خود انباشته نمایید.

 

 

خوراکی قبل از خواب

اگر قبل از رفتن به رختخواب چیزی بخورید بدن شما می‌تواند به بهترین شکل از این کالری استفاده کرده، بدن را بازسازی نموده و ماهیچه بسازد. ساعات خواب شما پرمشغله‌ترین زمان برای بدن است. بنابراین دریافت پروتئین زیاد یا میان وعده‌ای از غلات کامل درست قبل از خواب می‌تواند راهی عالی برای به دست آوردن وزنی سالم باشد.

 

 

کاهش دریافت مایعات

اگر مرتباً مقدار زیادی آبمیوه، آب، قهوه، چای، اسموتی یا شیک می‌نوشید باید برای افزایش وزن آن‌ها را حذف کنید. بیشتر این نوشیدنی‌ها کالری کمی دارند اما باعث می‌شوند سیر شده و احساس گرسنگی نداشته باشید. این نتیجه به افزایش وزن شما کمکی نخواهد کرد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040