۸ مرداد ۱۳۹۷

راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم

۸ مرداد ۱۳۹۷ 1404 بازدیدکننده 0 نظر
راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم در این مقاله می خوانید

به نظر می‌رسد در دنیای امروز کاهش وزن ذهن همه را درگیر کرده است. راه‌های ساده‌ای برای رهایی از چربی شکم هستند.   ...

راه های عالی برای از بین بردن چربی شکم

حذف فست فودها

اگر دیرتان شده و ناهار نخورده‌اید یک چیزبرگر لذیذ می‌تواند راهی ساده و سریع باشد. اما این انتخاب بحرانی برای رژیم غذایی شما و برنامه‌ی چربی سوزی در شکمتان است. مقدار چربی‌های اشباعی، روغن و تری گلیسیریدهای یافت شده در فست فودها چیزی است که در زمان تلاش برای چربی سوزی نمی‌خواهید. بنابراین در بالای لیست خود کنار گذاشتن فست فود را بنویسید.

 

 

خیار بخورید

خیار غذایی با کالری خیلی پایین است که ارزش غذایی بالایی دارد. این انتخاب سرشار از فیبر، مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری است. خیار می‌تواند شما را سیر کرده، سوخت‌وساز بدن را بهبود بخشیده و بدون افزودن هیچ‌گونه چربی باعث سرعت بخشی به کاهش وزن شود.

 

 

مصرف چربی‌های پلی غیراشباعی

خوردن نوع درست چربی برای از بین بردن چربی‌های شکم اهمیت زیادی دارد. برخی چربی‌ها تنها مرتبط با چربی‌های احشایی هستند، مانند چربی‌های اشباعی، اما اگر چربی‌های پلی غیراشباعی مصرف کنید، مانند چربی مغزها و انواع خاصی از ماهی، می‌توانید از خواص ضدالتهاب آن بهره برده و به کاهش سطح چربی در بدن خود کمک کنید.

 

 

انجام یوگا

تحقیقات نشان داده‌اند زنانی که قبل و بعد از یائسگی یوگا را به ورزش‌های خود اضافه کرده‌اند مقدار قابل‌توجهی چربی کمتری در بدن خود دارند. یوگا راهی عالی برای کاهش استرس و حذف هورمون‌های استرس اضافی از بدن است که کورتیزول نام دارند. ارتباط مستقیمی میان استرس شدید و چربی شکم وجود دارد. بنابراین ذهن خود را پاک کرده، آرام باشید و چربی‌های شکم را از بین ببرید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040