۲ مرداد ۱۳۹۷

چگونه ماسک مو روغن نارگیل بسازیم

۲ مرداد ۱۳۹۷ 1000 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه ماسک مو روغن نارگیل بسازیم در این مقاله می خوانید

ماسک موی زیر را تهیه و روی موهای خود استفاده کرده و از نتیجه‌ی بی‌نظیر آن لذت ببرید.   ...

چگونه ماسک مو روغن نارگیل بسازیم

اگر تابه‌حال این نوع ماسک مو را امتحان نکرده‌اید در ابتدا با مقدار کمی روغن شروع کرده و واکنش موهای خود را ببینید. نتیجه باید موهایی سالم با چربی کم، درخشش قابل‌توجه و پوست سر تمیزی باشد که به موها اجازه‌ی رشد مناسب را می‌دهد.

 

 

چگونه ماسک موی روغن نارگیل بسازیم؟

دستورهای متنوعی برای ماسک روغن نارگیل وجود دارد اما مشهورترین آن بر پایه‌ی روغن نارگیل و یک روغن گیاهی دیگر است، اغلب روغن آرگان، روغن دارچین یا روغن مارولا. همچنین می‌تواند ماسک شما حاوی عسل، روغن اواکادو یا کره باشد. می‌توانید موز را با چند قاشق غذاخوری روغن نارگیل ترکیب کنید تا ماسک مؤثری داشته باشید و یا دو عدد اواکادو، روغن نارگیل و روغن دیگری را مخلوط کنید تا یک ماسک موی سبز رنگ و غلیظ بسازید. کلید کار دارا بودن 2 یا 3 قاشق غذاخوری از روغن نارگیل و سپس یک ماده‌ی نرم، غنی از مواد معدنی یا رطوبت رسان است. اثرات این ترکیبات غنی در کنار هم می‌تواند به سرعت موهای شما را ترمیم کرده و آن را برای هفته‌ها حفظ کند.

 

 

روش استفاده از ماسک موی روغن نارگیل

برای ساخت یک ماسک موی ساده 2 تا 4 قاشق غذاخوری از روغن نارگیل را در 10تا 15 قطره از  روغن گیاهی انتخابی خود ترکیب کرده و خوب هم بزنید. ترکیب را با انگشتان خود کاملاً به موهایتان بزنید، آن را به تارهای مو ماساژ دهید. نگذارید تکه‌های بزرگی روی موها جمع شده و آن را مستقیماً به پوست سرتان بزنید. شما باید اجازه دهید این ماسک برای بین 30 تا 90 دقیقه روی موهایتان بماند. این زمان به میزان تمیز بودنی بستگی دارد که شما می‌خواهید. سپس ترکیب را بشویید.

 

 

روغن نارگیل می‌تواند کمی سخت از روی موهایتان برود. برخی افراد تخم‌مرغ خام را با آب گرم ترکیب کرده و بعد موهای خود را با ترکیب دوم می‌پوشانند. سپس 5 تا 10 دقیقه منتظر می‌مانند. بعد از این زمان روغن و ترکیب تخم‌مرغ به‌سادگی با آب گرم از روی موها تمیز می‌شوند. در نهایت روغن از روی موهای شما رفته و برای شما موهایی شاداب، سالم و درخشان باقی می‌گذارد.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040