۳۱ تير ۱۳۹۷

نکاتی برای مانیکور ناخن ها

۳۱ تير ۱۳۹۷ 1139 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای مانیکور ناخن ها در این مقاله می خوانید

گاهی نکاتی که به نظر بی‌اهمیت هستند تفاوت بزرگی ایجاد می‌کنند. هیچ‌کس بهتر از افراد خبره نمی‌تواند به شما کمک کند.   ...

نکاتی برای مانیکور ناخن ها

مرتب نگه‌داشتن ناخن‌ها

متداول‌ترین مشکل برای آرایشگران نامرتب بودن ناخن‌های شماست. چیزهای زیادی می‌توانند باعث شوند ناخن شما مشکل پیدا کند اما باید مراقب آن بوده و ناخن خود را بخشی از بدنتان بدانید. بعد از مانیکور ناخن خود را در خانه با روغن چرب کنید. سعی کنید توجه بیشتری به ناخن‌های خود داشته باشید.

 

 

اپیلاسیون پا بعد از مانیکور

برای حفاظت از پاهای خود باید اپیلاسیون را بعد از مانیکور بگذارید زیرا به جز احتمال عفونت، لایه‌ی نازکی از پوست بدن برداشته می‌شود. در نتیجه با کرم‌های بعد احساس سوزش خواهید داشت.

 

 

داشتن ابزار و امنیت

اینکه خودتان ابزار داشته باشید معنی این نیست که سلامت بیشتری خواهید داشت. باید ابزارهای خود را ضدعفونی کنید و در شرایط مناسبی نگهداری نمایید در غیر این صورت وسایل آرایشگاه بهداشتی تر هستند. آرایشگاه‌های معتبر وسایل خود را با آب و صابون شسته و ده دقیقه در ماده‌ی ضدعفونی می‌گذارند.

 

 

صرف‌نظر کنید اگر

حتی باوجود رعایت بهداشت بازهم شاید عفونت قارچ از راه‌های مختلف به شما منتقل شود. قبل از رفتن به آرایشگاه اگر دیدید اطراف ناخن شما قرمز شده است یا دارای درد و خارش می‌باشد برای مانیکور نروید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040