۲۵ تير ۱۳۹۷

درمان های خانگی برای کک و مک ها 2

۲۵ تير ۱۳۹۷ 1175 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی برای کک و مک ها 2 در این مقاله می خوانید

از نقاط تیره یا روشن روی پوستتان خجالت می‌کشید؟ راهکارهای خانگی زیر را امتحان کنید.   ...

درمان های خانگی برای کک و مک ها 2

ماسک میوه‌ها

ماسک میوه‌هایی مانند توت‌فرنگی، خیار یا زردآلو می‌تواند مرتباً برای رهایی از کک و مک ها استفاده شود.

 

 

آب سبزیجات با کرم‌های پوستی

شما می‌توانید آب سبزیجاتی مانند جعفری، لیمو و یا حتی پرتقال را با کرم‌های پوستی ترکیب کرده و آن را روی کک و مک  ها بمالید. این ترکیب به تدریج نقاط روی پوست را کاملاً از بین خواهد برد.

 

 

روغن کاستار و ویتامین E

استفاده از روغن کاستار روی پوست قبل از رفتن به رختخواب به از بین بردن کک و مک های پوستی کمک خواهد کرد. شما می‌توانید کرم‌های دارای ویتامین E را استفاده کرده یا از مکمل‌های غذایی دارای ویتامین بخورید تا آن لکه‌های زشت را نابود کنید.

 

 

خردل

کمی دانه‌ی خردل زرد رنگ را رنده کرده و آن را با شیر ترکیب کنید تا یک ماسک صورت بسازید. پیشنهاد می‌شود این ماسک را شب‌ها بزنید و سپس با آن بخوابید. صبح روز بعد آن را شسته و می‌بینید لک‌ها به تدریج محو خواهند شد.

 

 

پیاز

ثابت شده است پیاز روی کک و مک و دیگر خطوط پوستی مؤثر است. پیاز قرمز باید نصف شده و تکه‌های آن روی پوست مالیده شوند. به تدریج لکه‌ها شروع به کم رنگ شدن خواهند کرد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040