۲۴ تير ۱۳۹۷

درمان های خانگی برای کک و مک ها

۲۴ تير ۱۳۹۷ 1183 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی برای کک و مک ها در این مقاله می خوانید

از نقاط تیره یا روشن روی پوستتان خجالت می‌کشید؟ راهکارهای خانگی زیر را امتحان کنید.   ...

درمان های خانگی برای کک و مک ها

خامه ترش

استفاده از خامه‌ی ترش روی نواحی لک‌دار پوست به شما در از بین بردن کک‌ومک‌ها کمک زیادی  خواهد کرد. این ماسک باید برای چند دقیقه روی پوستتان بماند و بعد آن را به آرامی با دستمال پاک کنید. کمی مرطوب‌کننده باید بعد از آن استفاده کنید تا پوستتان شاداب بماند.

 

 

آب‌لیمو

عصاره‌ی لیمو اثر سفیدکننده‌ی قوی روی پوست صورت انسان دارد. شما باید آب‌لیمو را با انگشتان خود روی نقاط لک‌دار پوست بمالید. این کار به آرامی رنگ آن‌ها را روشن خواهد کرد.

 

 

شستن صورت با شیر ترش

لاکتیک اسید ویژگی خاصی دارد که باعث روشن شدن رنگ‌دانه‌های پوست می‌شود، بدون اینکه آن را خشک کند. شما می‌توانید شیر ترش را مانند یک شوینده‌ی طبیعی برای صورت هرروز استفاده کنید. این ماده به تدریج تیرگی‌های پوست را روشن کرده و آن را نرم‌تر می‌کند.

 

 

عسل

عسل گرم درمان خانگی مؤثر دیگری برای کک‌ومک است. کمی جوانه‌ی گندم به عسل گرم شده اضافه کرده و آن را با انگشتان خود به آرامی روی صورتتان بمالید. حالا می‌توانید عسل را با آب ولرم شسته و بعد کاملاً با آب سرد صورتتان را تمیز کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040