۱۰ تير ۱۳۹۷

راهنمای ساده برای رنگ کردن موهای بلند و پر در خانه

۱۰ تير ۱۳۹۷ 1103 بازدیدکننده 0 نظر
راهنمای ساده برای رنگ کردن موهای بلند و پر در خانه در این مقاله می خوانید

می‌دانیم شاید رنگ کردن مو در خانه برای شما عجیب باشد. اما راهنمای زیر را دنبال کنید تا ببینید چه‌کار ساده‌ای است.   ...

راهنمای ساده برای رنگ کردن موهای بلند و پر در خانه

مرحله یک: اول از همه همیشه 48 ساعت قبل از رنگ کردن یک تست آلرژی روی پوست خود انجام دهید. زمانی که برای شروع آماده بودید در ابتدا موهای خود را چهار دسته تقسیم کنید. از مرکز سر به سمت پایین شروع کرده و بعد دوباره افقی جدا کنید.

 

مرحله دو: یک وازلین برداشته و آن را اطراف خطوط رویش مو و بالای گوش‌هایتان بمالید تا مانع از لکه شدن پوستتان شوید. پشت سر را فراموش نکنید.

 

 

مرحله سه: دستکش پوشیده و رنگ را ترکیب کنید. سپس آن را خوب هم بزنید. بوی آن را دوست دارید؟

 

مرحله چهار: رنگ را مستقیماً در بخش مرکزی سر از پایین‌تر از ریشه بمالید. با پیشرفت کار رنگ را با دستتان روی موها بمالید. این کار را برای بخش‌های دیگر مو تکرار کنید. از جلوی سر به عقب بروید. حالا  رنگ را به ریشه‌ها بزنید و بگذارید برای 20 دقیقه روی موهای سفیدتان بماند.

 

 

مرحله پنج: رنگ را به بخش‌های جدا شده‌ی دیگر نیز بزنید. یک بار از ریشه به سمت نوک موها بروید. اگر قبلاً موهایتان رنگ شده بودند بهتر است به جای پنج دقیقه شما ده دقیقه صبر کنید.

 

مرحله شش: رنگ را با شامپو از موهایتان بشویید. سپس از یک نرم‌کننده استفاده کنید. موهایتان را با سشوار خشک کنید. از موهایتان راضی هستید؟

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040