۱۰ تير ۱۳۹۷

رهایی از خطوط مانده ی برنز روی پوست

۱۰ تير ۱۳۹۷ 771 بازدیدکننده 0 نظر
رهایی از خطوط مانده ی برنز روی پوست در این مقاله می خوانید

بعد از اینکه در ساحل برنزه کردید می‌بینید خطوطی روی پوستتان مانده‌اند که دوست دارید هرچه زودتر از آن راحت شوید. این ترفندها به شما کمک می‌کنند.   ...

رهایی از خطوط مانده ی برنز روی پوست

لایه‌بردارهای حمام

اولین چیز: شما می‌خواهید لایه‌ی بیرونی پوست خود را بردارید تا فرایند کم رنگ شدن شروع شود. اما اگر سوخته‌اید چند روز صبر کنید یا اینکه اصلاً نتیجه‌ی خوبی نخواهید داشت.

 

 

ترکیب آب‌لیمو

آب‌لیمو یک ‌لایه‌بردار طبیعی است اما ملایم‌تر است زیرا نیازی به هیچ مالش سختی ندارد ( تنها باید مطمئن شوید آن را با عسل کمی رقیق کرده باشید تا اسیدی بودن آن کمتر شده و نسوزید ). بگذارید این ترکیب برای 25 دقیقه روی پوستتان بماند، سپس آن را آب بکشید.

 

 

استفاده از خیار

اغلب می‌بینید افراد مختلفی روی چشمان خود خیار گذاشته‌اند – خیار به طور طبیعی آب زیاد و ویتامین c بالایی دارد، بنابراین به پوست شما غذا رسانی خواهد کرد و این فاکتوری کلیدی برای از بین بردن خطوط برنز از پوست است. در هر جایی از پوست که نیاز است چند برش نازک از خیار گذاشته و یا آن را تبدیل به یک خمیر کرده و سپس برای بیست دقیقه روی پوستتان قرار دهید.

 

 

تکه‌های سیب‌زمینی

سیب‌زمینی آب زیادی دارد بنابراین برای کمک به درمان آفتاب‌سوختگی از آن استفاده می‌کنند. بیشتر از یک خط حاصل از برنز شاهد یک خط قرمز روی پوستتان هستید؟ یک سیب‌زمینی را ورقه‌های نازک کرده و آن را در محل‌های مورد نظر قرار دهید.  بگذارید برای 15 دقیقه بماند و بعد آن را بردارید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040