۲۴ خرداد ۱۳۹۷

راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه 2

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ 1436 بازدیدکننده 0 نظر
راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه 2 در این مقاله می خوانید

بهترین راه برای جلوگیری از شل شدن سینه‌ها درمان‌های خانگی است. این‌ها راهی مؤثر، بدون عوارض جانبی و با کمترین هزینه هستند.   ...

راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه 2

حالت بدن

حالت نامناسب بدن از متداول‌ترین عوامل شل شدن سینه‌هاست که به آن توجهی نمی‌شود. با خم نگه داشتن شانه‌ها و خم شدن به جلو، سینه‌های شما هیچ‌گونه تکیه‌ای نداشته و کاملاً آزاد بوده و تحت نیروی جاذبه به پایین قرار می‌گیرد. حالت نامناسب بدن همچنین می‌تواند باعث کمردرد یا حساس شدن ماهیچه‌ها شود.

 

 

لباس‌های مخصوص

اگر از داشتن سینه‌های شل خوشتان نمی‌آید اهمیت دادن به نوع لباس‌زیرتان بسیار مهم است. شما باید لباس مناسبی را انتخاب کنید که باعث شود سینه‌ها سفت دیده شده و به قدری از سینه‌ها پشتیبانی داشته باشد تا آن‌ها را کاملاً بالا و محکم  نگه دارد.

 

 

روغن‌های گیاهی

روغن هویج، روغن رازیانه، روغن علف لیمو، روغن چوب سرو و روغن نعناع همگی نمونه‌هایی از اسانس‌های گیاهی هستند که می‌توانند برای کمک یا افزایش سفتی سینه‌ها استفاده شوند. بهتر است هر بار بیشتر از دو قطره برای ماساژ سینه‌ها استفاده نکنید زیرا این روغن‌ها بسیار قوی بوده و می‌توانند باعث احساس سوزش شوند. بهتر است آن‌ها را در ترکیب با روغن‌های گیاهی دیگر استفاده کنید.

 

 

ماسک سینه

برخی افراد ترجیح می‌دهند یک بار در هفته از ماسک سینه استفاده کنند. برای تهیه‌ی این ماسک یک خیار را رنده کرده و به آن یک زرده‌ی تخم‌مرغ، کمی کره یا خامه‌ی طبیعی اضافه کنید. مواد را به شکل خمیر ترکیب کرده و به سینه‌های خود بزنید. بگذارید برای 15 تا 20 دقیقه بماند. حالا آن را بشویید. این تکنیک کمک می‌کند بافت سینه‌ها محکم شده و به سفتی سینه می‌افزاید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040