۲۳ خرداد ۱۳۹۷

روغن کرچک برای مو

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ 1252 بازدیدکننده 0 نظر
روغن کرچک برای مو در این مقاله می خوانید

روغن کرچک نوعی روغن چسبنده و غلیظ است که با فشردن دانه‌های گیاه کرچک تولید می‌شود. اما روغن کرچک برای موهای شما چه می‌کند؟ ...

روغن کرچک برای مو

روغن کرچک نوعی روغن چسبنده و غلیظ است که با فشردن دانه‌های گیاه کرچک تولید می‌شود. حالت و بافت این روغن کمی ظاهر ناخوشایندی دارد و شاید خوشتان نیاید آن را روی موهایتان بگذارید. بااین‌وجود باید بدانید این روغن می‌تواند معجزه کرده و موهای شما را از نو ترمیم کند. همچنین باعث رشد بیشتر موهایتان خواهد شد. به استفاده از این روغن بی‌توجه نباشید.

 

 

فواید این روغن برای موها چیست؟

اما روغن کرچک برای موهای شما چه می‌کند؟ این روغن طبیعی دارای خواص ضدعفونی‌کننده است که باعث توقف هرگونه ریزش مویی می‌شود که مربوط به عفونت فولیکول‌ها یا  پوست سر می‌باشد. همچنین میزان شوره‌ها را کاهش خواهد داد. از آن مهم‌تر، روغن کرچک به طور طبیعی سطح اسید ریسینولئیک را بالا می‌برد که به افزایش جریان خون در پوست سر کمک کرده و موهای شما را قوی می‌کند. همچنین سطح Ph پوست سر را تنظیم کرده و تمامی چربی‌های طبیعی را ذخیره می‌نماید.

 

 

محصولات شیمیایی که شما خریداری می‌کنید همگی می‌توانند با مواد شیمیایی خود به مو، فولیکول یا پوست سر آسیب برسانند. روغن کرچک می‌تواند به برگرداندن برخی از این آسیب‌ها کمک کند. پس بهتر است از آن استفاده کنید زیرا ما هریک موهایمان را رنگ کرده یا از چیزی استفاده کرده‌ایم که روی حجم و کیفیت کلی موها اثرگذار بوده است.

 

 

چگونه از این روغن استفاده کنیم؟

این کار واقعاً ساده است. تنها چند قطره روی موهایتان بریزید. از ریشه‌ی مو شروع کرده و به سمت نوک موها بروید. باید شروع کنید تا بتوانید نتایج را ببینید اما برای آن باید چند هفته صبر کنید. استفاده از این روغن یک یا دو بار در هفته کافی است. نیازی به مصرف روزانه وجود ندارد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040