۲۳ خرداد ۱۳۹۷

راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ 1245 بازدیدکننده 0 نظر
راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه در این مقاله می خوانید

بهترین راه برای جلوگیری از شل شدن سینه‌ها درمان‌های خانگی است. این‌ها راهی مؤثر، بدون عوارض جانبی و با کمترین هزینه هستند.   ...

راه های خانگی برای جلوگیری از شل شدن سینه

تمرینات سینه

یکی از بهترین راه‌های سفت کردن سینه‌ها تمرینات سینه است و مشهورترین آن دراز نشست می‌باشد. این تمرینات عضلات زیر سینه‌ها را سفت می‌کند. همچنین به سینه‌ها شکل داده و چربی جمع شده در قفسه‌ی سینه را کم می‌کند. وزنه‌برداری نیز می‌تواند عضلات سینه را تقویت کند.

 

 

یوگا

فواید یوگا برای تمام بدن مورد بررسی قرار گرفته و مکانیسمی است که انعطاف‌پذیری بدن را بالا می‌برد. برخی از تمرینات می‌توانند روی سینه‌ها اثر بگذارند، این به حالت شما در زمان تمرین بستگی دارد. حالت‌های مختلف بدن در یوگا بر بخش‌های متفاوتی از بدن تمرکز دارند. بنابراین تمریناتی که روی بالاتنه، شانه‌ها، عضلات سینه یا بازوها متمرکزند برای سفت شدن سینه‌ها بهترین تمرین هستند.

 

 

ماساژ دادن

حداقل دو یا سه بار در هفته سینه‌های خود را با روغن‌زیتون ماساژ دهید. این کار به سفت شدن پوست و بهبود حالت آن کمک می‌کند. همچنین ماساژ دادن به سینه حجم داده و انعطاف‌پذیری پوست را زیاد می‌کند. ماساژ خون را به سطح پوست می‌فرستند و افزایش جریان خون محرکی برای رشد سلول‌ها، بازسازی سلول و دیگر فعالیت‌های مفیدی است که باعث کاهش شل شدن و حفظ ظاهر زیبای سینه‌ها می‌شوند.

 

 

فعالیت‌های فیزیکی عادی

خم شدن زیاد به جلو، دویدن یا طناب زدن می‌توانند به فرایند شل شدن سینه‌ها سرعت دهند. حرکات سریع پوست و ماهیچه‌ها را کشیده و بازگشت آن‌ها و از بین بردن اثرات بد را دشوارتر می‌سازد. یک راه‌حل خریدن لباس‌زیری است که کاملاً اندازه‌ی شما باشد تا حرکات سینه‌ها کم شود. برخی زنان حتی در ورزش دو لباس‌زیر می‌پوشند تا سینه‌ها کاملاً در جای خود سفت شده و حرکات زیاد در حین فعالیت‌های فیزیکی با ورزش‌هایی مانند دویدن نداشته باشند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040