۲۲ خرداد ۱۳۹۷

راهنمای مرحله به مرحله برای رنگ کردن موهای فر در خانه

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ 1185 بازدیدکننده 0 نظر
راهنمای مرحله به مرحله برای رنگ کردن موهای فر در خانه در این مقاله می خوانید

محصولات جدید کار را برای کسانی که نگران داشتن موهایی سالم هستند راحت کرده است. پس نگران رنگ موهایتان نباشید. آماده‌ی شروع هستید؟   ...

راهنمای مرحله به مرحله برای رنگ کردن موهای فر در خانه

مرحله یک: قبل از هر کاری موهای فر خود را سشوار بکشید. این کار اجازه می‌دهد رنگ به طور مساوی‌تری در موها توزیع شود. سپس موهای خود را به چهار دسته تقسیم کنید. به‌آرامی هر دسته را دور خود پیچیده و آن را با گیره ثابت کنید.

 

 

مرحله دو: وازلین را روی فرق موها، پشت گردن و بالای گوش‌ها بمالید تا پوستان رنگی نشود.

 

 

مرحله سه: دستکش‌ها را دست کرده و رنگتان را آماده کنید. آن را خوب مخلوط کنید. قبل از آماده کردن رنگ مطمئن شوید برای شروع  حاضرید.

 

 

مرحله چهار: یکی از دسته‌های مو را جدا کرده و رنگ را از بخش  میانی به سمت ریشه‌ی موها بزنید. این راه کار را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. زمانی که ریشه‌های مو کاملاً به رنگ آغشته شدند با رفتن از ریشه به سمت نوک مو باقی بخش‌ها را رنگ بزنید. این کار را برای سه دسته‌ی دیگر موها نیز تکرار کنید. 25 دقیقه صبر کنید تا رنگ کاملاً جذب موهای شما شود.

 

مرحله پنج: موهای خود را شامپو زده و آب بکشید. سپس به آن‌ها نرم‌کننده زده و بشویید. موهایتان را به شکل دلخواه خود حالت دهید.

 

حالا می‌توانید از کارتان لذت ببرید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040