۱۰ خرداد ۱۳۹۷

طب سوزنی چگونه به کاهش وزن کمک می کند2

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ 836 بازدیدکننده 0 نظر
طب سوزنی چگونه به کاهش وزن کمک می کند2 در این مقاله می خوانید

طب سوزنی یک درمان سنتی چینی است که در آن سوزن‌هایی در قسمت‌های خاص بدن فرو می‌شود. این سوزن‌ها به حل مشکل شما کمک خواهند کرد.   ...

طب سوزنی چگونه به کاهش وزن کمک می کند2

تولید هورمون

اگر سطح هورمون شما نامتعادل باشد بسیاری از فرایندهای مختلف بدن می‌توانند تحت تأثیر منفی قرار گیرند، از گوارش گرفته تا قدرت شناختی مغز و عملکرد سیستم ایمنی. طب سوزنی ناحیه‌ی خاصی از گوش و طحال بسیار در تعادل سطح هورمون‌ها مؤثر است.

 

 

بهبود سوخت‌وساز بدن

طب سوزنی با سوزن‌هایی که ناحیه‌ی تیروئید را تحریک می‌کنند می‌تواند عملکرد غده هیپوفیز را بهبود بخشد، یکی از کلیدی‌ترین نواحی بدن که با سوخت‌وساز در ارتباط است. این کار می‌تواند میزان سوخت چربی را افزایش دهد، در نتیجه نه تنها ورزش بلکه فعالیت‌های روزانه‌ی شما در سوخت کالری و کاهش وزن مؤثرتر خواهد بود.

 

 

بهبود حالت روحی

طب سوزنی می‌تواند باعث آزاد شدن اندورفین در بدن شود، هورمون حس خوب که می‌تواند به‌سرعت استرس و  نگرانی را از بین ببرد. افراد زیادی با داشتن هورمون استرس زیاد پرخوری می‌کنند. طب سوزنی می‌تواند به حذف این حس کمک کند.

 

 

فواید طب سوزنی برای کاهش وزن

یکی از بهترین دلایل استفاده از طب سوزنی برای کاهش وزن این است که می‌تواند بدون نیاز به رژیم‌های سخت، جراحی‌های سخت، زمان مناسب و عدم نیاز به داروهای سنتی کاهش وزن داشته باشید. طب سوزنی کمک می‌کند شما به اهداف خود در کاهش وزن دست یابید زیرا روی سوخت‌وساز و هورمون‌ها اثر می‌گذارد. اما نیازی به خوردن صحیح و ورزش منظم وجود ندارد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040