۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

خواص تاثیرگذار عسل برای کاهش وزن

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1081 بازدیدکننده 0 نظر
خواص تاثیرگذار عسل برای کاهش وزن در این مقاله می خوانید

فواید عسل برای برنامه‌ی کاهش وزن شما زیاد است. اگر قصد کاهش وزن دارید عسل می‌تواند برای شما بسیار مؤثر باشد. ...

خواص تاثیرگذار عسل برای کاهش وزن

عسل می‌تواند در کنار آب گرم و آب‌لیمو برای کاهش وزن مؤثر باشد. بسیاری از افراد این ترکیب را در شروع روز می‌نوشند تا راهی برای تحریک کاهش وزن آن‌ها باشد. عسل دارای بیش از 22 آمینواسید است و مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی دارد که برای سوخت‌وساز بدن مفید است. با تنظیم سوخت‌وساز غذا به طور مؤثری استفاده شده، چربی به انرژی قابل استفاده تبدیل شده و سلامت کلی بدن بهبود می‌یابد.

 

 

رژیم غذایی هایبرنیتی

هر ساله با آمدن بهار شاهد رژیم‌های غذایی مختلفی خواهید بود که سخت است متوجه شوید کدام‌یک برای شما مفید بوده و نیاز به کاهش وزن دارد. یک بخش از این رژیم خوردن کمی عسل قبل از رفتن به رختخواب است. در زمان خواب عسل باعث تحریک فعالیت کبد شده، سوخت‌وساز بدن باعث چربی سوزی شده و بسیاری از هورمون‌های استرس در بدن کاهش می‌یابند. این کار به یک زندگی سالم کمک خواهد کرد.

 

 

بهبود هضم غذا

عسل هضم غذا را بهبود بخشیده و این خاصیت می‌تواند به کاهش وزن ثابت در سیستم گوارشی کمک کند. ازاین‌رو عسل می‌تواند بعد از غذا مصرف شود، خصوصاً بعد از خوردن  یک وعده‌ی غذایی بزرگ.

 

 

جایگزینی برای مواد قندی

 

عسل جایگزین خوبی برای شکر است. عسل  را می‌توان در نوشیدنی‌های مختلفی مانند چای و آب‌لیمو استفاده کرد. در کنار غذاهای دیگر، عسل می‌تواند در دسر و  پنکیک‌هایی به جای شکر استفاده شود. شما می‌توانید برای دریافت مواد غذایی بیشتر عسل را به کره‌ی بادام‌زمینی استفاده کنید تا در کنار طعم بهتر خطر افزایش وزن بیشتر شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040