۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷

نکات آرایشی برای فصل حساسیت

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1240 بازدیدکننده 0 نظر
نکات آرایشی برای فصل حساسیت در این مقاله می خوانید

فصل حساسیت مشکلات زیادی برای شما دارد. اما نباید اجازه دهید این حساسیت روی زیبایی شما اثر بگذارد. ...

نکات آرایشی برای فصل حساسیت

استفاده از محصولات ضدآب

ریمل ضدآب یک باید است اما به آن خط چشم ضدآب را نیز اضافه کنید. اگر حساسیت فصلی شما باعث خارش چشم و ریزش اشک می‌شود باید چیزی را انتخاب کنید که با خاراندن چشم‌هایتان پخش نشود.

 

 

خط چشم آبی تیره

آلودگی باعث می‌شود چشم‌های شما کمتر براق دیده شود؟ راه‌حل رنگ انتخابی است. یک خط  آبی تیره برای التهاب یا قرمزی بخش سفید چشم خود استفاده کنید. تنها یادتان باشد از محصولات ضدآب استفاده کنید.

 

 

رنگ مناسب

تضاد با هر قرمزی می‌تواند با یک کانسیلر یا پریمایر با تون سبز قبل از کرم پودر شما استفاده شود. یادتان باشد کمی رنگ تغییر زیادی خواهد داشت.

 

 

تنها از محوکننده استفاده نکنید

حلقه‌های سیاه زیر چشم یک عارضه‌ی متداول از آلرژی هستند. باید به پوست خشک خود رطوبت رسانی کرده و با کمک کانسیلر یا روش‌های دیگر کیسه‌های زیر چشم را محو کنید.

 

 

ایجاد یک حد فاصل

اگر می‌خواهید پف چشم‌های خود که با آلرژی ایجاد می‌شود را از بین ببرید کمی حدفاصل ایجاد کنید. به جای تمرکز روی استخوان‌های گونه می‌توانید به نقاطی دقت کنید که نیاز بیشتری دارد. از یک سایه‌ی قهوه‌ای برای زیر خط چشم‌ها استفاده کنید تا کمتر پف کرده دیده شوند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040