۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷

راه هایی که آواکادو شما را زبباتر می کند

۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1272 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی که آواکادو شما را زبباتر می کند در این مقاله می خوانید

زیبایی شما اهمیت زیادی برایتان دارد. میوه‌ها می‌توانند بهترین درمان برای زیباتر شدن شما باشند.   ...

راه هایی که آواکادو شما را زبباتر می کند

موها

برای داشتن موهایی براق کمی روغن آواکادو یا یک ماسک موی خانگی آن را به کار ببرید. مواد غذایی و آمینواسیدهای موجود در این میوه موهای شما را قوی و با طراوت کرده و به آن شکل ابریشمی می‌دهند.

 

 

پوست

چه اواکادو را بخورید یا آن را روی صورتتان بگذارید، این میوه می‌تواند تأثیر بزرگی بر پوستتان داشته باشد. ازآنجایی‌که آواکادو منبع خوبی از بیوتین است با خورده شدن این قدرت را دارد تا مانع خشکی پوست شود. زمانی که از آن به‌عنوان ماسک صورت استفاده می‌کنید پوستتان به طور طبیعی آب‌رسانی خواهد شد.

 

 

چشم‌ها

خوردن اواکادو می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌های چشم کمک کند زیرا این غذا سرشار از کارتنوئیدهاست. اما برای زیبا نگه داشتن چشم‌ها و کم کردن پف آن، به سادگی اواکادو را تکه کرده و بگذارید برای یک ربع  روی چشمانتان بماند تا به پوست زیر آن آب‌رسانی نماید.

 

 

دست‌ها و پاها

پوست روی دست و پاهای شما مدام در حال استفاده است. پاها تمام زمستان در کفش بوده و در تابستان زیاد مقابل نور آفتاب هستند. دستان شما در هوای سرد داخل دستکش جمع می‌شوند. این‌ها باعث می‌شوند شما دچار خشکی پوست شوید. اواکادو می‌تواند برای ساخت بک لایه‌بردار برای هردو دست و پا استفاده شود. این لایه‌بردار نه‌تنها به پوست آب‌رسانی می‌کند بلکه تأثیر آب‌وهوا روی آن را از بین می‌برد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040