۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷

بافت آفریقایی مو

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1897 بازدیدکننده 0 نظر
بافت آفریقایی مو در این مقاله می خوانید

بافت آفریقایی نیاز به تمرین زیاد دارد. اگر به این بافت علاقه‌مندید با ما همراه شوید.   ...

بافت آفریقایی مو

در ابتدا موهای خود را از وسط به دو دسته قسمت کنید. فرق سر باید وسط موهای شما باشد. حالا موازی با فرق از سمت راست یا چپ آن فرق دیگری باز کنید. می‌بینید یک مستطیل باریک از انتهای مو تا جلوی سر شما درست شده است. باریک‌تر بودن این مستطیل باعث بهتر شدن بافت شما خواهد شد.

 

برای اینکه موهای جدا شده با موهای طرفین قاتى نشوند آن‌ها را از دو سمت مستطیل با گیره سر ثابت کنید. ردیف‌های ایجاد شده در این بافت باید صاف باشند. حالا از جلوی مستطیل روی موهای خود مربع کوچکی را جدا کنید. این مربع را سه دسته کرده و یک بافت ساده بزنید.

 

 

در ادامه یک رج باریک مو را از زیر بافت ساده برداشته و به وسط رشته بیفزایید. حالا بافت ساده‌ی دیگری بزنید. دوباره رج دیگری برداشته و بازهم یک بافت ساده. تا زمانی که به مرکز سر و آخر مستطیل ایجادشده برسید باید این کار را ادامه دهید. در انتهای مستطیل قسمت بلندی از موهای خود را کامل بافته و انتهای آن را با کش ثابت کنید. البته می‌توانید انتهای این مستطیل را تا گردن ببافید.

 

بعد از کامل شدن بافت مستطیل از راست یا چپ بافت خود فرق دیگری تا مرکز سرتان جدا کنید. بار دیگر از جلوی مستطیل شروع  به بافت کنید. به همین شکل دور تا دور سرتان را ببافید. می‌توانید از فرق‌های زیگزاگ نیز استفاده کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040